Reklama

Klimakterium 2 w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Elżbieta Jodłowska - "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!, Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.

Spektakl w Białej Podlaskiej już 19 października 2019r. godz. 17.00 Aula PSW Biała Podlaska, ul. Sidorska 95/97
Bilety: Salony EMPIK Biała Podlaska, ul. Brzeska 27 (C.H.RYWAL)
online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.empikbilety.pl
Zamówienia zbiorowe informacje tel. 737 567 014, [email protected]

 

Elżbieta Jodłowska – „Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!, Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy!

Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Ponad 1800 przedstawień Klimakterium… już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki,wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjachiz zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w,Klimakterium…i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień ilęków. Bo, menopauzy szalogamia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

OBSADA (występują zamiennie):
Pamela – Elzbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska, Dorota Nowakowska Malina – Anna Korcz, Ewa Cichocka, Joanna Jezewska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Panas
Zosia – Elzbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Katarzyna Kozak
Angela – Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska Reżyseria: Krzysztof Jaślaw, Elżbieta Jodłowska
choreografia: Jakub lewandowski kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
Produkcja: Tomasz Heller
informacje o najbliższym spektaklu 


materiał: polskiekabarety.pl
tekst: Sławomir Kowalski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama