Reklama

Klimakterium 2 w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Elżbieta Jodłowska - "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!, Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.
Biała Podlaska Patronat Polecamy
Mapa

Spektakl w Białej Podlaskiej już 19 października 2019r. godz. 17.00 Aula PSW Biała Podlaska, ul. Sidorska 95/97
Bilety: Salony EMPIK Biała Podlaska, ul. Brzeska 27 (C.H.RYWAL)
online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.empikbilety.pl
Zamówienia zbiorowe informacje tel. 737 567 014, [email protected]

 

Elżbieta Jodłowska – “Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!, Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy!

Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Ponad 1800 przedstawień Klimakterium… już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki,wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjachiz zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w,Klimakterium…i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień ilęków. Bo, menopauzy szalogamia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

OBSADA (występują zamiennie):
Pamela – Elzbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska, Dorota Nowakowska Malina – Anna Korcz, Ewa Cichocka, Joanna Jezewska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Panas
Zosia – Elzbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Katarzyna Kozak
Angela – Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska Reżyseria: Krzysztof Jaślaw, Elżbieta Jodłowska
choreografia: Jakub lewandowski kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
Produkcja: Tomasz Heller
informacje o najbliższym spektaklu 


materiał: polskiekabarety.pl
tekst: Sławomir Kowalski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Spektakl profilaktyczny “Miś Niegrzeczniś” w Konstantynowie (zaproszenie)

Wójt gminy Konstantynów Romuald Murawski, Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie oraz 34. Gromada Zuchowa “Strażnicy Tajemnic” zapraszają na spektakl profilaktyczny Teatru Kurtyna z Krakowa pt. “Miś Niegrzeczniś”, który wystawiony będzie 27 listopada (środa) o godz. 17:20 w sali widowiskowej GCK w Konstantynowie. Widowisko adresowane jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Wstęp wolny. 

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: “W magicznej Narnii” (galeria)

Za nami pierwsza w historii Teatru Pandemik premiera na scenie BCK. Choć grupa nad spektaklem pracowała zaledwie pół roku to owoc ich pracy napawa mnie ogromną dumą – zdradza opiekun grupy i reżyser przedstawienia – Damian Trzpil. Zagranie 3 seansów w ciągu dnia to nie lada wyczyn dla dzieci i młodzieży, która w dzisiejszych czasach ma mnóstwo obowiązków pozaszkolnych.

Czytaj więcej »

Spektakl “Kantata na cztery skrzydła” (zaproszenie)

Centrum Kultury i Sztuki im Meryki Scena Teatralna Miasta Siedlce Kantata Tatres na cztery skrzydła Komedia z elementami horroru!!! Robert Brutter autor scenariuszy do seriali , Ranczo” i „Rodzina zastępcza” 12 października W godz. 18:00 sala widowiskowa MOKZ ul. Warszawska 37 Bilety: 25 zł przedsprzedaż biletów: sekretariat mok ul. Warszawska 37 rezerwacja telefoniczna 83 371 78 07 w godz. 9.00 – 15.30

Czytaj więcej »

Reklama