Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn z okazji Pożegnania Wakacji

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” zorganizowała festyn z okazji „Pożegnania Wakacji”. Festyn odbył się 08.09.2019r (niedziela), na placu Targowiska Miejskiego przy ulicy Zarówie 24 w Międzyrzecu Podlaskim.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00, przy czym przygrywał Duet wokalny i artystyczny Asters z Terespola. Dla dzieci odbyły się przeróżne konkurencje sportowe i zabawy. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkurencjach otrzymały za to nagrody w postaci: zabawek, słodyczy, artykułów szkolnych. Następnie dzieci z rąk prezesa organizacji Sławomira Zacharjasza otrzymały paczki z artykułami szkolnymi. Do dyspozycji milusińskich były także trampoliny, dmuchańce, lody, kiełbaski z grilla, ciasto oraz tradycyjne dania kuchni polskiej takie jak: grochówka, chleb ze swojskim smalcem i ogórkiem kwaszonym.

Festyn pokazem sztuk walki uświetniło Stowarzyszenie Kultury i Sportu BUSHIDO z Białej Podlaskiej. Na koniec Pan Prezes Sławomir Zacharjasz życzył dzieciom samych szóstek i piątek w nowo rozpoczętym roku szkolnym. Do końca festynu przygrywał Duet wokalny i artystyczny Asters.materiał: Podaj Dziecku pomocną dłoń”
tekst zdjęcia: Sławomir Zacharjasz Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama