Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn z okazji Pożegnania Wakacji

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” zorganizowała festyn z okazji „Pożegnania Wakacji”. Festyn odbył się 08.09.2019r (niedziela), na placu Targowiska Miejskiego przy ulicy Zarówie 24 w Międzyrzecu Podlaskim.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00, przy czym przygrywał Duet wokalny i artystyczny Asters z Terespola. Dla dzieci odbyły się przeróżne konkurencje sportowe i zabawy. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkurencjach otrzymały za to nagrody w postaci: zabawek, słodyczy, artykułów szkolnych. Następnie dzieci z rąk prezesa organizacji Sławomira Zacharjasza otrzymały paczki z artykułami szkolnymi. Do dyspozycji milusińskich były także trampoliny, dmuchańce, lody, kiełbaski z grilla, ciasto oraz tradycyjne dania kuchni polskiej takie jak: grochówka, chleb ze swojskim smalcem i ogórkiem kwaszonym.

Festyn pokazem sztuk walki uświetniło Stowarzyszenie Kultury i Sportu BUSHIDO z Białej Podlaskiej. Na koniec Pan Prezes Sławomir Zacharjasz życzył dzieciom samych szóstek i piątek w nowo rozpoczętym roku szkolnym. Do końca festynu przygrywał Duet wokalny i artystyczny Asters.



materiał: Podaj Dziecku pomocną dłoń”
tekst zdjęcia: Sławomir Zacharjasz Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wojsko wraca do Białej Podlaskiej (zaproszenie)

W niedzielę, 22 września br. w Białej Podlaskiej odbędzie się piknik wojskowy „Wojsko Polskie wraca do Białej Podlaskiej”. Zaprezentowany zostanie tam m.in. najnowocześniejszy sprzęt wojskowy i wyposażenie indywidualne żołnierzy. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, ani wojskowej grochówki

Czytaj więcej »

Roskosz: Festyn Integracyjny “Sprawni poprzez sport 2019” (film) (galeria)

Festyn miał miejsce w czwartek, 12 września, w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Zgromadził ok. 300 uczestników z 15. placówek z terenu województwa lubelskiego i mazowieckiego, m.in. z Radzynia Podlaskiego, Konstantynowa, Kozuli, Kostomłotów, Kisielan, Białej Podlaskiej. Uczestnicy to osoby niepełnosprawne intelektualnie oraz fizycznie. Przyjechali w towarzystwie swoich opiekunów i terapeutów.

Czytaj więcej »

Reklama