Reklama

Kryminałki: Marihuana i amfetamina na ulicach Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: 36 letni kierowca pod wpływem marihuany i amfetaminy. Znaleziono w aucie niewielkie ilości narkotyku. // Biała Podlaska: W plecaku 37 latka znaleziono niewielkie ilości marihuany. // Terespol: Dwaj Białorusini w wieku 32 i 38 lat sprawcami włamania i kradzieży do kontenerów garażowych.

07 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka z Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Daewoo Lanos będąc pod wpływem środków odurzających (marihuany i amfetaminy). Ponadto mundurowi znaleźli w kontrolowanym samochodzie niewielką ilość marihuany.

07 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Krucza
Funkcjonariusze bialskiej patrolówki podczas legitymowania 37-latka z Białej Podlaskiej znaleźli w jego plecaku niewielką ilość marihuany.

07 września 2019 r., TERESPOL, ul. 3 MAJA
Kryminalni z Terespola ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do kontenerów garażowych, do której doszło w nocy z 05 na 06 września 2019 r. w Terespolu, a w wyniku której skradzione zostały wyroby tytoniowe i alkoholowe na szkodę obywatelki Republiki Białorusi. Sprawcami okazali się być dwaj Białorusini w wieku 32 lata i 38 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do popełnienia którego przyznali się.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama