Reklama

Konstantynów: Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Zakalinkach

Wczoraj wieczorem na terenie gminy Konstantynów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl kierowany przez 44-letniego mieszkańca Konstantynowa uderzył w wóz asenizacyjny ciągnięty przez ciągnik rolniczy. Niestety motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Janowa Podlaskiego.

Wczoraj przed 21.00 dyżurny bialskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zakalinki Kolonia. Przybyłym na miejsce policjantom udało się ustalić, że 44-latek z Konstantynowa kierujący motocyklem marki BMW z nieustalonych dotychczas przyczyn uderzył w bok wozu asenizacyjnego ciągniętego przez ciągnik rolniczy marki John Deer, którym kierował 21-latek z gminy Leśna Podlaska.

Niestety siła zderzenia pojazdów była tak duża, że motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora. Policjanci z Janowa Podlaskiego ustalają, co było przyczyną wypadku.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: 3 latek śmigłowcem przetransportowany do Lublina. Wpadł pod auto na Sidorskiej

Biała Podlaska: Pacjent skradł na oczach personelu szpitala zestaw diagnostyczny. Uciekł, używając siły fizycznej wobec lekarza i pielęgniarki. // Międzyrzec Podlaski: 26 latek wybił szybę w cukierni rzucając w nią butelką. // Koroszczyn: Przywłaszczenie pozostawionego w barze portfela z gotówką. // Bokinka Pańska: Pożar i całkowite spalenie 313 bel słomy. // Biała Podlaska: 19 latek wspólnie z kumplem skradli alkohol z supermarketów wart prawie 1.800 zł. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu zabawek poprzez internet. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu kubków poprzez internet. // Biała Podlaska: 24 latka przyjmowała bezwartościowe przedmioty pod zastaw w lombardzie. Znajomym wypłaciła w ten sposób ponad 4.500 zł. // Biała Podlaska: 3 latek urwał się z objęć babci i wpadł pod nadjeżdżające auto. Śmigłowcem przetransportowano chłopca do lubelskiego szpitala. // Biała Podlaska: Zniszczone umyślnie Volvo. // Biała Podlaska: 29 letni kierowca z 3 promilami alkoholu i orzeczonym zakazem prowadzenia samochodów. // Biała Podlaska: 24 latek z niewielkimi ilościami narkotyków. // Sławacinek Nowy: 19 latek sprawcą podpalenia bel słomy. Straty oszacowano na 10.000 zł. // Woskrzenice Duże: Pobity przez trzech mężczyzn Białorusin. // Janów Podlaski: Zaparkowany przed Urzędem Gminy wóz OSP uboższy o 130 litrów oleju napędowego. // Terespol: 33 letni rowerzysta z prawie dwoma promilami i sądowym zakazem jazdy rowerem.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Wypadek na skrzyżowaniu Francuskiej i obwodnicy

Biała Podlaska: Uszkodzenie konstrukcji przenośnego dachu scenicznego na Placu Wolności. // Biała Podlaska: Samochód marki BMW oblany żrącą substancją. // Terespol: Zatrzymany 25 latek, mimo sądowego zakazu prowadził samochód. Dodatkowo poszukiwany był do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności. // Biała Podlaska: Policja ustaliła, że 26 letni bialczanin ukradł alkohole w supermarketach o wartości prawie 700 zł. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież roweru przy Jatkowej. // Terespol: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet podwieszanego fotela. // Biała Podlaska: 29 latek zatrzymany za posiadanie marihuany i amfetaminy. // Biała Podlaska: 20 latka za kierownicą wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu Francuskiej i obwodnicy. Doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym. Kobietę z obrażeniami przewieziono do szpitala. // Sokule: Pożar 70 arów lasu w Sokulu i Dołdze.

Czytaj więcej »

Reklama