Reklama

Cyrk Arena 2019 (zaproszenie)

Cyrk Arena prezentuje nowe widowisko sezonu 2019. W tegorocznym programie zaprezentują się Państwu artyści z Polski, Ukrainy, Mołdawii oraz Włoch. Gwiazdą show będzie jedyne AUTO, które na oczach widzów, na arenie zamieni się w ROBOTA. Tylko u nas zobaczycie samochód, który w przeciągu kilkunastu sekund zamienia się w czteromotorowego robota. Podczas przerwy oferujemy wspólne zdjęcie z ROBOTEM!!!

W programie m. in. gimnastyka napowietrzna w sieciach, Taniec hula-hop, Wielka iluzja, Pokaz wesołych piesków, Pokaz zwierząt Cyrku Arena, Balans ze szkłem, Gimnastyka na trapezie ramka oraz gość specjalny, finalista programu „Mam Talent”, mieszkaniec Stargardu – Ssnake! Bawić Państwa będzie wesoły duet komiczny z Polski – Duo MAXI.

Miasteczko cyrkowe zostanie rozstawione w niedzielę 8 września przy skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i ul. Sidorskiej. Program rozpocznie się o godzinie 16:00. Będzie to jedyny występ Cyrku Arena w Białej Podlaskiej.materiał: Cyrk-Arena
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

  1. W Białej Podlasiej pijany pracownik cyrku kopał wielbłąda . Ten cyrk powinien być zlikwidowany tam się męczy zwierzęta. Mam nadzieję źe odpowiednie słuźby przyjrzą się dokładnie co tam się dzieje.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama