Reklama

Cyrk Arena 2019 (zaproszenie)

Cyrk Arena prezentuje nowe widowisko sezonu 2019. W tegorocznym programie zaprezentują się Państwu artyści z Polski, Ukrainy, Mołdawii oraz Włoch. Gwiazdą show będzie jedyne AUTO, które na oczach widzów, na arenie zamieni się w ROBOTA. Tylko u nas zobaczycie samochód, który w przeciągu kilkunastu sekund zamienia się w czteromotorowego robota. Podczas przerwy oferujemy wspólne zdjęcie z ROBOTEM!!!
Biała Podlaska Ważne
Mapa

W programie m. in. gimnastyka napowietrzna w sieciach, Taniec hula-hop, Wielka iluzja, Pokaz wesołych piesków, Pokaz zwierząt Cyrku Arena, Balans ze szkłem, Gimnastyka na trapezie ramka oraz gość specjalny, finalista programu “Mam Talent”, mieszkaniec Stargardu – Ssnake! Bawić Państwa będzie wesoły duet komiczny z Polski – Duo MAXI.

Miasteczko cyrkowe zostanie rozstawione w niedzielę 8 września przy skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i ul. Sidorskiej. Program rozpocznie się o godzinie 16:00. Będzie to jedyny występ Cyrku Arena w Białej Podlaskiej.materiał: Cyrk-Arena
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

  1. W Białej Podlasiej pijany pracownik cyrku kopał wielbłąda . Ten cyrk powinien być zlikwidowany tam się męczy zwierzęta. Mam nadzieję źe odpowiednie słuźby przyjrzą się dokładnie co tam się dzieje.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Program naprawczy szpitala, komunikacja autobusowa i finanse na remont drogi Rossosz – Kozły

Tematy podejmowane na Zarządzie dotyczyły: skarg na działalność, informacji z walki z ASF na terenie powiatu, programu naprawczego i powołania Rady Społecznej szpitala w Międzyrzecu Podlaskim, zmian w budżecie, wsparcia finansowego Miasta Biała Podlaska, regulaminu wynagradzania nauczycieli, umowy na usługi w transporcie zbiorowym komunikacją autobusową, zabezpieczenia środków na remont drogi Rossosz – Kozły i ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej.

Czytaj więcej »

Targowiska: notowania z 16 – 19 września

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 90 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 90 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3,5 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Reklama