Reklama

9. Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego do Romanowa (zaproszenie)

Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zapraszają do udziału w 9. edycji Rajdu Rowerowego im. J.I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa z okazji Światowego Dnia Turystki, który odbędzie się w niedzielę 22 września. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk.
ical Google outlook Biała Podlaska Patronat Polecamy Sport
Biała Podlaska, Plac Wolności Mapa

Zbiórka i start rajdu z Placu Wolności w Białej Podlaskiej ( ławeczka Kraszewskiego) o godz. 9.00. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans ok. 55 km na trasie: Biała Podlaska – Ortel Królewski – Łomazy – Rossosz – Wisznice – Romanów – Muzeum J.I. Kraszewskiego. Z powrotem z Romanowa do Białej Podlaskiej będzie zapewniony dla chętnych transport dla rowerów i uczestników. 

W programie Rajdu zaplanowano szereg atrakcji, wśród nich m.in. darmowe zwiedzanie Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie, ognisko integracyjne i występ kapeli ludowej.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, ilość miejsc jest jednak ograniczona. Zapisy do 18 września w Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej (Plac Wolności 10, tel. 83 341 67 30, [email protected]

 

materiał: Biała Podlaska / sport
info / plakat:   Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kultura: Malowałem to co chciałem. Wystawa Macieja Falkiewicza w Romanowie (film) (galeria)

4 sierpnia w Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie odbył się wernisaż wystawy Macieja Falkiewicza pt. „Malowałem to co chciałem” . Dla znanego podlaskiego artysty wystawa w tym miejscu była spełnieniem marzenia, a dla zwiedzających szansą na zobaczenie sporej kolekcji prac malarza z dużego przekroju zarówno tematycznego, jak i czasowego w jakim powstawały.

Czytaj więcej »

Reklama