Sport: Marta Jakuszko na podium 10. Mistrzostw Polski Policjantów w biegu ulicznym

Sierż. Marta Jakuszko z Komisariatu Policji w Terespolu stanęła na podium podczas 10. Mistrzostw Polski Policjantów w biegu ulicznym na 10 km. Impreza odbyła się w ostatni weekend wakacji w miejscowości Góra. Funkcjonariuszka uplasował się na 2 miejscu w kategorii wiekowej K-30. Serdecznie gratulujemy sportowych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

W dniu 31.08.2019 roku w miejscowości Góra (woj. Dolnośląskie) odbył się 10. Bieg z Policją. Impreza miała charakter otwarty. Do wspólnej rywalizacji w biegu, na 10 kilometrów, na trasie wyznaczonej ulicami miasta, stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów. W tym roku w biegu wystartowało ponad 250 biegaczy.

Impreza ta na stałe jest już wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

W ramach Biegu rozegrane zostały 10. Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu ulicznym na 10 km. W tym wydarzeniu sportowym Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej reprezentowała sierż. Marta Jakuszko, pełniąca na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Terespolu.

Funkcjonariuszka stanęła na podium. W kategorii wiekowej K-30 zajęła drugie miejsce. Spośród wszystkich startujących policjantów uplasowała się na 26 pozycji w OPEN, co w klasyfikacji indywidualnej kobiet dało jej 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszej koleżance kolejnych sukcesów.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki