Reklama

Kodeń: “Podlaskie Lato z Folklorem” z dofinansowaniem!

Bardzo dobre wiadomości napływają z Kodnia. Na liście operacji wybranych do dofinansowania przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania jest wniosek Gminy Kodeń. Wniosek, którego autorem jest sekretarz gminy Mariusz Zańko zajął pierwsze miejsce w naborze BLGD.

Ze środków PROW Towarzystwo Przyjaciół Kodnia w przyszłym roku zorganizuje “Podlaskie Lato z Folklorem”. Pozyskaliśmy na to 53 tysiące 500 zł. Cieszę się i jestem przekonany, że w przyszłym roku na kalwarii kodeńskiej zaśpiewa i zatańczy dla całego Podlasia Zespól Mazowsze lub Śląsk. Oczywiście obok odbędzie się Jarmark z rękodzielnictwem i produktami regionalnymi. – mówi Mariusz Zańko.

materiał: Kodeń gmina
tekst: Mariusz Zańko / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: UE wesprze polskie drogi i kolej

UE przeznaczy 676 mln euro na poprawę infrastruktury kolejowej i drogowej w Polsce. KE przyjęła trzy duże projekty w ramach polityki spójności, które pozwolą na modernizację oraz poprawę bezpieczeństwa przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i skróceniu czasu podróży. Unowocześniony zostanie system komunikacji, przebudowana linia kolejowa na Śląsku, powstanie też obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego.

Czytaj więcej »

Lista dróg wspartych funduszami centralnymi

Opublikowana została już lista zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych – budowa i przebudowa dróg gminnych i powiatowych. Swój akces do programu zgłosił prawie każdy samorząd z terenu Powiatu Bialskiego oraz Miasto Biała Podlaska. Dofinansowanie otrzyma tylko część projektów.

Czytaj więcej »

Reklama