Reklama

Kodeń: “Podlaskie Lato z Folklorem” z dofinansowaniem!

Bardzo dobre wiadomości napływają z Kodnia. Na liście operacji wybranych do dofinansowania przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania jest wniosek Gminy Kodeń. Wniosek, którego autorem jest sekretarz gminy Mariusz Zańko zajął pierwsze miejsce w naborze BLGD.

Ze środków PROW Towarzystwo Przyjaciół Kodnia w przyszłym roku zorganizuje “Podlaskie Lato z Folklorem”. Pozyskaliśmy na to 53 tysiące 500 zł. Cieszę się i jestem przekonany, że w przyszłym roku na kalwarii kodeńskiej zaśpiewa i zatańczy dla całego Podlasia Zespól Mazowsze lub Śląsk. Oczywiście obok odbędzie się Jarmark z rękodzielnictwem i produktami regionalnymi. – mówi Mariusz Zańko.

materiał: Kodeń gmina
tekst: Mariusz Zańko / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Jedne z największych środków Funduszu Dróg Samorządowych trafiły dziś do miasta

Dziś, 7 listopada, prezydent Michał Litwiniuk wraz ze skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Wojewódzkim umowę na dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. To kwota 12,7 mln zł na przebudowę ul. Warszawskiej oraz budowę ul. Koncertowej. To jedna z największych kwot dofinansowania w województwie lubelskim. Biała Podlaska otrzymuje kolejne dofinansowania dzięki bardzo dobrze przygotowanym i wysoko ocenianym projektom przygotowywanym przez zespół kierowany przez naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta Michała Romanowskiego.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: BLGD ma pieniądze na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej (film)

W Urzędzie Gminy Biała Podlaska, odbyło się w dniu 17 października szkolenie przeprowadzone przez Mariusza Kostkę, prezesa Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki z zakresów: Podejmowanie działalności gospodarczej oraz Rozwijanie Działalności Gospodarczej.

Czytaj więcej »

Reklama