Reklama

Dożynki w gminie Drelów (zaproszenie)

Wójt gminy Drelów oraz Gminne Centrum Kultury w Drelowie  zapraszają na tegoroczne Święto Plonów, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 września we wsi Szóstka. Uroczystości rozpocznie msza św. o godz. 12:00 w kościele Narodzenia N.M.P. 
Gmina Drelów Polecamy
Szóstka Mapa

Dalszy program dożynek odbędzie się na placu przy Szkole Podstawowej w Szóstce. Tradycyjnie prezentowane będą wieńce dożynkowe oraz stoiska promocyjne. Odbędzie się również konkurs piosenki dożynkowej. W części rozrywkowej na scenie zagrają: Adam Kraśko “Rolnik szuka żony” oraz zespół Exelent. Imprezę zakończy się zabawa ludowa.

materiał: gmina Drelów
info / plakat: GCK w Drelowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Program naprawczy szpitala, komunikacja autobusowa i finanse na remont drogi Rossosz – Kozły

Tematy podejmowane na Zarządzie dotyczyły: skarg na działalność, informacji z walki z ASF na terenie powiatu, programu naprawczego i powołania Rady Społecznej szpitala w Międzyrzecu Podlaskim, zmian w budżecie, wsparcia finansowego Miasta Biała Podlaska, regulaminu wynagradzania nauczycieli, umowy na usługi w transporcie zbiorowym komunikacją autobusową, zabezpieczenia środków na remont drogi Rossosz – Kozły i ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej.

Czytaj więcej »

Targowiska: notowania z 16 – 19 września

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica od 80 do 90 zł za tonę, jaja kurze od 40 do 90 groszy za sztukę, jabłka od 1 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1 do 3,5 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Reklama