Reklama

Dożynki w gminie Drelów (zaproszenie)

Wójt gminy Drelów oraz Gminne Centrum Kultury w Drelowie  zapraszają na tegoroczne Święto Plonów, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 września we wsi Szóstka. Uroczystości rozpocznie msza św. o godz. 12:00 w kościele Narodzenia N.M.P. 
Gmina Drelów Polecamy
Szóstka Mapa

Dalszy program dożynek odbędzie się na placu przy Szkole Podstawowej w Szóstce. Tradycyjnie prezentowane będą wieńce dożynkowe oraz stoiska promocyjne. Odbędzie się również konkurs piosenki dożynkowej. W części rozrywkowej na scenie zagrają: Adam Kraśko “Rolnik szuka żony” oraz zespół Exelent. Imprezę zakończy się zabawa ludowa.

materiał: gmina Drelów
info / plakat: GCK w Drelowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Europejski Zielony Ład

Do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym neutralnym dla klimatu kontynentem, przy jednoczesnym zachowaniu przyrody, utrzymaniu zrównoważonego rozwoju gospodarki, poprawie stanu zdrowia i jakości życia obywateli. Plan na trzy nadchodzące dekady zaprezentowała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Czytaj więcej »

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Reklama