Reklama

Repertuar Kina Merkury: od 06 do 19 września

Repertuar Kina Merkury w dniach od od 06 do 19 września. Na ekranie: Playmobil: Film (animowany / komedia /przygodowy), Angry Birds 2 Film (animowany / komedia), Polityka (dramat / polityczny). Ponadto KINO SENIORA (11.09) Pavarotti (biograficzny / dokument); SPOTKANIA FILMOWE: (12.09) Gdzie jesteś Bernadette?, (19.09) Diego. Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl.

materiał: Kino Merkury w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tajemnica Ojca Pio!: Premiera w Kinie Merkury (zaproszenie)

O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne? Tajemnica Ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła.

Czytaj więcej »

Legiony – premiera w Kinie Merkury (zaproszenie)

Filmowa superprodukcja „Legiony” to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. „Legiony” to kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.

Czytaj więcej »

Reklama