Reklama

Kryminałki: Rośliny konopi – inne niż włókniste – na polu 20 latka z gm. Wisznice

Biała Podlaska: Włamanie do budowanego domu. Kradzież sprzętów i materiałów budowlanych. // Biała Podlaska: Z niezamkniętego auta złodziej kradnie saszetkę. // Biała Podlaska: Kradzież czterech aluminiowych kół z oponami zimowymi. // Wisznice: Roślina konopi indyjskiej na polu 20 latka. // Drelów: 41 letni kierowca z 0,9 promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: Kierowca z gm. Drelów "wydmuchał" ponad 1 promil alkoholu. // Żeszczynka: 67 letni kierowca z 0,9 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Kradzież roweru górskiego z bloku przy Mickiewicza. Złodziej skorzystał z awarii domofonu i elektronicznego zamka.

29.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w stanie surowym, z wnętrza którego dokonał kradzieży: lamp ledowych, przewodów elektrycznych, skrętki komputerowej do alarmu, drabiny aluminiowej oraz uszkodził drzwi wejściowe na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

28.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Lotników Podlaskich
Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu m-ki Mercedes Sprinter dokonał zaboru saszetki z zawartością portfela skórzanego, dokumentów oraz kluczy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży złożonych pod wiatą kompletu czterech kół, składających się z aluminiowych felg i opon zimowych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2019 r. gm. Wisznice,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Wisznice na podstawie materiałów własnych ustalili, że 20-letni mieszkaniec gm. Wisznice na gruncie rolnym położonym na terenie gm. Wisznice wbrew przepisom ustawy uprawiał rośliny konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono roślinę o wysokości ok. 50 cm. Wymienionemu przedstawiono zarzut, do popełnienia którego przyznał się, złożył wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze.

01.09.2019 r. DRELÓW, ul. Męczenników Podlaskich
F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,9 promila alkoholu w organizmie.

31.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Partyzantów
Funkcjonariusze ZPI z KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem m-ki VW Transporter, będąc w stanie nietrzeźwości: ponad promil alkoholu w organizmie.

31.08.2019 r. ŻESZCZYNKA,
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wisznicach zatrzymali do kontroli drogowej 67-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, który kierował samochodem marki Toyota będąc w stanie nietrzeźwości: 0,9 promila alkoholu w organizmie.

01.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Adama Mickiewicza
Nieznany sprawca, wykorzystując uszkodzony domofon w drzwiach wejściowych do klatki schodowej oraz niezabezpieczone drzwi wejściowe do pomieszczenia wózkowni, z jej wnętrza dokonał kradzieży roweru górskiego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.’

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama