Reklama

Reklama

Bialski chór z koncertem w Zakopanem

W ostatni weekend sierpnia chór parafii Chrystus Miłosiernego „Schola Cantorum Misericordis Christi” wykona dwa koncerty w Zakopanem, gdzie weźmie udział w finałowych wydarzeniach muzycznych, które odbywają się w ramach corocznego cyklu „Koncerty w Zakopanem, lato 2019”.

Posłuchaj ważnego spotu:

W tym roku całość wydarzeń artystycznych dedykowana jest ratownikom górskim w 110. rocznicę powstania Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W dniu 30 sierpnia (piątek) 2019 roku o godzinie 20.45 wykona koncert w kościele M.B. Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem – Olczy. Podczas tego koncertu zabrzmi również muzyka organowa w wykonaniu Piotra Arseniuka. Gościnnie wystąpią poeci podhalańscy, którzy recytować będą własne utwory.

Wyjątkowo jedna z części koncertu – in memoriam – dedykowana będzie ofiarom wydarzeń w dniu 21 sierpnia b.r. naGiewoncie. 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 18.30 w kościele M.B. Nieustającej Pomocy na „Górce” w Zakopanem zaśpiewamy koncert wdzięczności ratownikom górskim.

To już kolejne wydarzenie w te wakacje, w jakim bierze udział nasz bialski chór. Chętne osoby, które chciałby dołączyć do chóru zapraszamy 9 września o godz. 17:00 do Sali chóru za plebanią parafii Chrystusa Miłosiernego przy ul. Wyszyńskiego 55.

 

 

materiał: Schola Cantorum Misericordis Christi
tekst: Schola Cantorum Misericordis Christi
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama