Reklama

Otwarty Trening Strzelecki LOK Drelów – “Strzelać Każdy Może” (zaproszenie)

LOK Drelów serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na trening strzelecki na Strzelnicy w Komarówce Podlaskiej, który odbędzie się 1 września o godz. 11.00. 
Gmina Drelów Polecamy
Komarówka Podlaska Mapa

Organizatorzy zapewniają indywidualne podejście dla każdej osoby, która pierwszy raz będzie miała kontakt z bronią.  Trening odbędzie się z użyciem karabinu sportowego bocznego zapłonu oraz pistoletu sportowego centralnego zapłonu.

W ramach treningu obowiązuje wpisowe 20 zł od os.  Limit strzałów nie obowiązuje ( trenujemy i strzelamy ile chcemy) koszt 10 sztuk amunicji, to tylko 5 zł. W dniu treningu nie będzie prowadzona punktacja.

materiał: gmina Drelów
info / grafika: LOK Drelów

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Fikcyjna stłuczka prawdziwe konsekwencje

Bialscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu w wieku 20-29 lat podejrzewanych o oszustwo ubezpieczeniowe. Uszkodzenie samochodu w fikcyjnej stłuczce miało służyć do wyłudzenia odszkodowania komunikacyjnego. Policjanci udaremnili wypłatę środków. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Bialscy policjanci realizując czynności służbowe uzyskali informacje o oszustwie ubezpieczeniowym, do którego miało dojść na terenie powiatu. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że sprawcy spowodowali fikcyjną kolizję, w celu uzyskania odszkodowania.

Czytaj więcej »

Kraj: Skubanie samorządu – komentarz

– Podjęta przez samorządowców inicjatywa ustawodawcza nakierowana na rekompensatę utraconych pieniędzy, nie wskutek niegospodarności władz samorządowych, lecz wskutek decyzji władz centralnych (rząd, większość parlamentarna, prezydent), zasługuje na poparcie i, mam nadzieję, że Senat RP nada odpowiedni bieg temu projektowi – uważa Jan Król, ekspert BCC ds. gospodarki, społeczeństwa i polityki, b. wicemarszałek Sejmu RP, zastępca Pełnomocnika Rządu ds. Reformy Samorządu Terytorialnego w latach 1989-1990.

Czytaj więcej »

Reklama