Reklama

Kryminałki: Zabezpieczenia karty płatniczej zadziałały

Międzyrzec Podlaski: Kradzież perfum Hugo Boss ze sklepu przy ul. Brzeskiej. // Kobylany: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Próba przełamania haseł zabezpieczających karty płatniczej. Dane uzyskane podczas składania elektronicznego zamówienia transakcji. // Biała Podlaska: Zatrzymano mieszkańca gm. Biała Podlaska podczas jazdy motorowerem. Kierowca podróżował z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów wydanym przez sąd.

14.08.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch opakowań perfum męskich marki „HUGO BOSS” na szkodę Sklepu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.08.2019 r. KOBYLANY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Nieznana osoba podająca się za mieszkańca Krakowa oferowała na portalu ogłoszeniowym do sprzedaży telefon komórkowy marki iPhone 8 64 GB, otrzymała od pokrzywdzonej przelew na konto, po czym nie wywiązała się z umowy oraz zerwała wszelkie kontakty.

22.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca po uprzednim włamaniu się na konto na portalu internetowym należące do mieszkańca Białej Podlaskiej, wykorzystał przejęte dane personalne wymienionego do złożenia zamówienia drogą elektroniczną, które zgodnie z zleceniem miały zostać dostarczone do paczkomatu. Wobec niemożności pokonania zabezpieczenia karty płatniczej Master Card jak i ingerencji administratora portalu sprawca nie zdołał wykorzystać środków zgromadzonych na rachunku pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego bialskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca. gm. Biała Podlaska, który kierował motorowerem pomimo posiadania aktywnego zakazu kierowania pojazdami wyd. przez Sąd.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Włamania do firm. Kradzieże gotówki i sprzętu biurowego

Biała Podlaska: Pobicie przy Sadowej. // Biała Podlaska: Kradzież torby z pieniędzmi podczas snu poszkodowanego. // Biała Podlaska: Okradziony mieszkaniec gm. Rossosz na targowisku miejskim. // Puchacze: 37 letni kierowca z 1,4 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do jednej z firm. Kradzież pieniędzy, komputera, kasy fiskalnej i notebooka. // Wysokie: 46 letni kierowca z 1,1 promilem alkoholu w organizmie. // Wyczółki: 43 letni kierowca z 2 promilami alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do biura firmy kradzież laptopa. // Rakowiska: Mieszkaniec zgłosił oszustwo internetowe podczas zakupu smartfona. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu zabawki poprzez internet. // Terespol: Firma oszukana podczas zakupu konsoli wraz z padem i voucherem. // Zalesie: Audi ze stwierdzoną ingerencją w stan licznika kilometrów. // Kożanówka: 24 letni kierowca z 0,9 promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 30 letni kierowca motoroweru z 1,9 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki Twierdziły, że sprzedają pościel – okradły 82-latkę

Ponad 11 tys. zł. straciła mieszkanka Białej Podlaskiej, po tym jak odwiedziły ją dwie nieznajome. Kobiety weszły do mieszkania pod pretekstem sprzedaży pościeli. Poprosiły o kartkę i długopis, twierdząc iż chcą pozostawić wiadomość sąsiadce pokrzywdzonej. Po ich wyjściu 82-latka zauważyła kradzież gotówki. Teraz sprawczyń szukają bialscy policjanci. Apelujemy o rozwagę podczas kontaktów z nieznajomymi.

Czytaj więcej »

Reklama