Reklama

Kryminałki: Zabezpieczenia karty płatniczej zadziałały

Międzyrzec Podlaski: Kradzież perfum Hugo Boss ze sklepu przy ul. Brzeskiej. // Kobylany: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Próba przełamania haseł zabezpieczających karty płatniczej. Dane uzyskane podczas składania elektronicznego zamówienia transakcji. // Biała Podlaska: Zatrzymano mieszkańca gm. Biała Podlaska podczas jazdy motorowerem. Kierowca podróżował z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów wydanym przez sąd.

14.08.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch opakowań perfum męskich marki „HUGO BOSS” na szkodę Sklepu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.08.2019 r. KOBYLANY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Nieznana osoba podająca się za mieszkańca Krakowa oferowała na portalu ogłoszeniowym do sprzedaży telefon komórkowy marki iPhone 8 64 GB, otrzymała od pokrzywdzonej przelew na konto, po czym nie wywiązała się z umowy oraz zerwała wszelkie kontakty.

22.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca po uprzednim włamaniu się na konto na portalu internetowym należące do mieszkańca Białej Podlaskiej, wykorzystał przejęte dane personalne wymienionego do złożenia zamówienia drogą elektroniczną, które zgodnie z zleceniem miały zostać dostarczone do paczkomatu. Wobec niemożności pokonania zabezpieczenia karty płatniczej Master Card jak i ingerencji administratora portalu sprawca nie zdołał wykorzystać środków zgromadzonych na rachunku pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego bialskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca. gm. Biała Podlaska, który kierował motorowerem pomimo posiadania aktywnego zakazu kierowania pojazdami wyd. przez Sąd.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Zatrzymano Gruzina – sprawca szeregu kradzieży z niezabezpieczonych aut

Biała Podlaska: Pobicie na terenie opuszczonej posesji. Poszkodowany stracił cztery zęby. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież tablic rejestracyjnych z zaparkowanego auta. // Biała Podlaska: Białorusin z niezamkniętego auta stracił, skradzione przez złodzieja 30.000 zł. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet telefonu komórkowego. // Terespol: Zatrzymano 42 letniego Gruzina, sprawcę szeregu kradzieży telefonów i saszetek z pieniędzmi z niezamkniętych samochodów.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Okradli mieszkanie kolegi w czasie jego pobytu w policyjnym areszcie

Zarzut kradzieży sprzętu elektronicznego, piły spalinowej, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy usłyszało wczoraj dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej. Łupem mężczyzn padło mienie o łącznej wartości ponad 2.300 złotych zabrane z mieszkania ich kolegi, który w tym czasie został zatrzymany przez Policję. Policjanci odzyskali już większość skradzionych przedmiotów.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Podaj się za “Paulinę K.” a dostaniesz łatwe pieniądze

Międzyrzec Podlaski: Kradzież prądu przez 39 latka. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zgubionego portfela z 650 zł. // Biała Podlaska: Podaj się za “Paulinę K.” a dostaniesz łatwe pieniądze. // Sławacinek Nowy: Podpalenie 220 bel słomy złożonej na polu. // Biała Podlaska: Podrobione obuwie wartości kilku tysięcy złotych w jednym ze sklepów. // Biała Podlaska: Rowerzysta poszkodowany w zderzeniu z autem. Kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa.

Czytaj więcej »

Reklama