Reklama

Kryminałki: 17 letni włamywacz z gm. Zalesie

Trojanów: Zhakowane konto portalu społecznościowego mieszkańca gm. Piszczac. // Międzyrzec Podlaski: Umyślnie, celem wyłudzenia prywatnych informacji, założone konto na portalu społecznościowym z wykorzystaniem zdjęcia mieszkanki miasta. // Bohukały: 17 latek sprawcą włamania i kradzieży z dnia 18 sierpnia. Mienie odzyskano.

15.08.2019 r. TROJANÓW,
Nieznany sprawca, wbrew woli właściciela, nie będąc do tego uprawnionym zmienił i utrudnił dostęp do danych informatycznych na portalu społecznościowym, na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

19.08.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe oraz prywatne zdjęcie mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego założył konto na portalu społecznościowym, a następnie z tego konta wysyłał do różnych osób w imieniu pokrzywdzonej wiadomości tekstowe z prośbą o podanie prywatnych informacji.

20.08.2019r. BOHUKAŁY,
Funkcjonariusze WK KP Terespol ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do budynku w m. Bohukały w dniu 18.08.2019r., na szkodę mieszkanki. gm. Terespol, którym okazał się 17-latek z gm. Zalesie. Utracone mienie w postaci wędki i skrzynki z akcesoriami wędkarskimi wartości 300 zł. odzyskano w całości.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama