Reklama

Monika Mielnicka aktorka “M jak Miłość” z nagrodą na Łotwie

18 sierpnia zakończył się 7. Międzynarodowy Bałtycki Festiwal Filmów Krótkometrażowych „Open Place 2019” organizowany na Łotwie.

Grand Prix festiwalu otrzymał film Odbicie w reż. Emilii Zielonki. Ogromny sukces odniosła na festiwalu mieszkanka Cicibora Dużego – Monika Mielnicka. Wraz z ekranową partnerką Agatą Buzek, Monika i Agata zostały ogłoszone Najlepszymi Aktorkami przeglądu filmów festiwalowych.

Dla mnie osobiście to chyba największy z dotychczasowych sukcesów w branży filmowej. Wierzę, że to nie koniec moich możliwości. Dziękuję za wsparcie rodziny i przyjaciół. Dziękuję za ogrom dobrych słów i wiary we mnie okazywanej przez moich fanów i telewidzów z całej Polski a w szczególności z mojego regionu. W najbliższym czasie oprócz w kolejnym sezonie serialu “M jak miłość”, będzie można mnie zobaczyć w innych produkcjach telewizyjnych. Ale o tym niebawem. – komentuje nam decyzje łotewskiego jury Monika Mielnicka.

Program konkursowy Open Place 2019 obejmował 23 filmy z 16 krajów – Niemiec, Danii, Islandii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Rosji, Szwecji, Finlandii, Estonii oraz koprodukcje z Kanady, Kataru, Chin, Tunezji i Turcji.

Filmy krótkometrażowe były oceniane przez międzynarodowe jury: aktorka Jelena Ciplakova (Rosja), reżyserka Renar Vimba (Łotwa), producent Arthur Weber (Estonia), producent międzynarodowych festiwali filmowych Tarmo Hotanen (Finlandia), aktorka Artemi Halkidu (Niemcy).

Wieczorem 18 sierpnia ogłoszono zwycięzców festiwalu filmów krótkometrażowych Open Place 2019.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: I Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw (galeria)

W sobotę 14 września wiele osób przypomniało sobie a jeszcze więcej młodych mieszkańców miasta i regionu oznało cudowne gry swoich dziadków i rodziców z ich dzieciństwa: hacele, grę w gumę, w klasy, w pikra. Dodatkowo czekały tradycyjne gry z innych krajów, m.in. z Węgier, Brazylii, Wielkiej Brytanii. I Europejski Festiwal Tradycyjnych Zabaw i Gier okazał się być wspaniałą podróżą w czasie. Festiwal objął patronatem honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Niebawem film z festiwalu. Dziś obszerny opis i wspaniała fotorelacja Andrzeja Jędryczkowskiego! Zapraszamy!

Czytaj więcej »

“Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką!

– Wcielę się w postać Poli Kamińskiej, nowej uczennicy. – informuje nas Monika Mielnicka, młoda, utalentowana aktorka rodem z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska. Już tej jesieni zobaczymy ją w nowej roli telenoweli “Na Wspólne”! Zapraszamy przed telewizory!

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: #EUandME na Olsztyn Green Festival

Podczas tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival uczestnicy po raz pierwszy mogli odwiedzić strefę #EUandME, przygotowaną przez Komisję Europejską w Polsce. Motywem przewodnim przygotowanych aktywności była możliwość realizacji pasji w Unii Europejskiej, zaś wiodące tematy to ekologia, sztuka oraz sport. W strefie europejskiej przez 3 dni wspólnie bawiły się całe rodziny.

Czytaj więcej »

Reklama