Reklama

Monika Mielnicka aktorka „M jak Miłość” z nagrodą na Łotwie

18 sierpnia zakończył się 7. Międzynarodowy Bałtycki Festiwal Filmów Krótkometrażowych „Open Place 2019” organizowany na Łotwie.

Grand Prix festiwalu otrzymał film Odbicie w reż. Emilii Zielonki. Ogromny sukces odniosła na festiwalu mieszkanka Cicibora Dużego – Monika Mielnicka. Wraz z ekranową partnerką Agatą Buzek, Monika i Agata zostały ogłoszone Najlepszymi Aktorkami przeglądu filmów festiwalowych.

Dla mnie osobiście to chyba największy z dotychczasowych sukcesów w branży filmowej. Wierzę, że to nie koniec moich możliwości. Dziękuję za wsparcie rodziny i przyjaciół. Dziękuję za ogrom dobrych słów i wiary we mnie okazywanej przez moich fanów i telewidzów z całej Polski a w szczególności z mojego regionu. W najbliższym czasie oprócz w kolejnym sezonie serialu „M jak miłość”, będzie można mnie zobaczyć w innych produkcjach telewizyjnych. Ale o tym niebawem. – komentuje nam decyzje łotewskiego jury Monika Mielnicka.

Program konkursowy Open Place 2019 obejmował 23 filmy z 16 krajów – Niemiec, Danii, Islandii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Rosji, Szwecji, Finlandii, Estonii oraz koprodukcje z Kanady, Kataru, Chin, Tunezji i Turcji.

Filmy krótkometrażowe były oceniane przez międzynarodowe jury: aktorka Jelena Ciplakova (Rosja), reżyserka Renar Vimba (Łotwa), producent Arthur Weber (Estonia), producent międzynarodowych festiwali filmowych Tarmo Hotanen (Finlandia), aktorka Artemi Halkidu (Niemcy).

Wieczorem 18 sierpnia ogłoszono zwycięzców festiwalu filmów krótkometrażowych Open Place 2019.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama