Reklama

Monika Mielnicka aktorka “M jak Miłość” z nagrodą na Łotwie

18 sierpnia zakończył się 7. Międzynarodowy Bałtycki Festiwal Filmów Krótkometrażowych „Open Place 2019” organizowany na Łotwie.

Grand Prix festiwalu otrzymał film Odbicie w reż. Emilii Zielonki. Ogromny sukces odniosła na festiwalu mieszkanka Cicibora Dużego – Monika Mielnicka. Wraz z ekranową partnerką Agatą Buzek, Monika i Agata zostały ogłoszone Najlepszymi Aktorkami przeglądu filmów festiwalowych.

Dla mnie osobiście to chyba największy z dotychczasowych sukcesów w branży filmowej. Wierzę, że to nie koniec moich możliwości. Dziękuję za wsparcie rodziny i przyjaciół. Dziękuję za ogrom dobrych słów i wiary we mnie okazywanej przez moich fanów i telewidzów z całej Polski a w szczególności z mojego regionu. W najbliższym czasie oprócz w kolejnym sezonie serialu “M jak miłość”, będzie można mnie zobaczyć w innych produkcjach telewizyjnych. Ale o tym niebawem. – komentuje nam decyzje łotewskiego jury Monika Mielnicka.

Program konkursowy Open Place 2019 obejmował 23 filmy z 16 krajów – Niemiec, Danii, Islandii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Rosji, Szwecji, Finlandii, Estonii oraz koprodukcje z Kanady, Kataru, Chin, Tunezji i Turcji.

Filmy krótkometrażowe były oceniane przez międzynarodowe jury: aktorka Jelena Ciplakova (Rosja), reżyserka Renar Vimba (Łotwa), producent Arthur Weber (Estonia), producent międzynarodowych festiwali filmowych Tarmo Hotanen (Finlandia), aktorka Artemi Halkidu (Niemcy).

Wieczorem 18 sierpnia ogłoszono zwycięzców festiwalu filmów krótkometrażowych Open Place 2019.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Chór z Wyszyńskiego podbija Pomorze

W dniach 24-26 października 2019 w Rumi na Pomorzu odbywał się 31. Międzynarodowy festiwal Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego. Miło nam poinformować, że chór parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej SCHOLA CANTORUM MISERICORDIS CHRISTI pod dyrekcją dr. Piotra Karwowskiego zajął pierwsze miejsce w kategorii zespołów chóralnych.

Czytaj więcej »

Reklama