Reklama

Kryminałki: Wypadek na Sidorskiej! Zderzenie trzech aut

Międzyrzec Podlaski: Kradzież roweru po włamaniu do piwnicy. // Biała Podlaska: Karta bankomatowa w rękach osoby nieupoważnionej. // Rowiny: Mieszkanka oszukana podczas zakupu plastikowego domku dla dzieci. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu roweru miejskiego. // Mościce Dolne: Mieszkanka oszukana podczas zakupu basenu stelażowego. // Biała Podlaska: Złodziej podszył się pod koleżankę. // Konstantynów: 20 letni kierowca z 0,86 promilem. // Musiejówka: 71 latek z cofniętymi uprawnieniami prowadzenia pojazdów przyłapany za kółkiem. // Międzyrzec Podlaski: 31 letni kierowca z zabranym prawkiem prowadził auto. // Witoldów: 26 latek przyłapany na gorącym uczynku wyrębu dębów z lasów państwowych. // Sawki: Oszukana przez oszusta podającego się za członka rodziny. // Biała Podlaska: Wypadek przy ul. Sidorskiej. Zderzenie trzech aut. // Konstantynów: 21 letni kierowca motoroweru z 2,3 promilem. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież sprzętu RTV z mieszkania. // Woroniec: Oszukany przez osobę podającą się za siostrę poszkodowanego. // Międzyrzec Podlaski: Dewastacja trzech aut przy ul. Staromiejskiej. // Biała Podlaska: 29 latek z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany w ruchu drogowym.

09.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do piwnicy skąd zabrał w celu przywłaszczenia rower górski marki ROMET na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

11.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej z rachunku bankowego z wykorzystaniem karty kredytowej należących do mieszkanki Białej Podlaskiej, dokonał 3 transakcji na szkodę w/w.

19.07.2019 r. ROWINY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Wisznice. Nieznany sprawca oferował na portalu ogłoszeniowym plastikowy domek dla dzieci. Pomimo wpłacenia przez pokrzywdzoną pieniędzy nie otrzymała zakupionego towaru.

22.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Sochaczewa oferował do sprzedaży na portalu społecznościowym rower miejski. Pomimo przesłania przez pokrzywdzoną uzgodnionej kwoty na podany numer rachunku nie przesłał zamówionego towaru oraz zerwał kontakt.

07.08.2019 r. MOŚCICE DOLNE,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Sławatycze. Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego oferował do sprzedaży basen stelażowy. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionego produktu.

13.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca podszył się pod znajomą pokrzywdzonej i za pośrednictwem komunikatora wyłudził od niej kody, przy użyciu których zrealizował dwie wypłaty na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.08.2019r. KONSTANTYNÓW, ul. Janowska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 20-letniego mieszkańca Warszawy, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes-Benz będąc w stanie nietrzeźwości: 0,86 promila alkoholu w organizmie.

28.07.2019 r. MUSIEJÓWKA,
71-letni mieszkaniec gm. Rossosz nie zastosował się do decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi w ten sposób, że w ruchu lądowym kierował samochodem osobowym marki VW Golf. Postępowanie po czynnościach sprawdzających prowadzi KP Wisznice / KMP Biała Podlaska.

14.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Seat pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami wyd. przez Starostę.

07.08.2019 r. WITOLDÓW,
Dzielnicowy KP Janów Podlaski zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę wyrębu i kradzieży drzewa z oddziału Leśnictwa Konstantynów. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 26-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. Sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 5 sztuk dębu na szkodę Nadleśnictwa. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Drzewo odzyskano w całości i zwrócono pokrzywdzonemu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

13.08.2019r. SAWKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca podał się za członka rodziny pokrzywdzonej i wysłał wiadomości z komunikatora, dotyczące pożyczki pieniędzy na zapłatę za zamówienie poprzez wygenerowanie sześciocyfrowego kodu i podanie go w wiadomości, a następnie zatwierdzenie wypłat w bankomacie, w wyniku czego płatność została zrealizowana.

14.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 14.08.2019 roku około godz. 11:00 na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW Passat 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – trzeźwy, w wyniku niezachowania ostrożności i odległości od poprzedzającego samochodu VW Golf, kierowanego 20-letnią mieszkankę gm. Biała Podlaska – trzeźwa, najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia, siłą uderzenia Golf został zepchnięty na stojący przed nim samochód Ford, kierowany przez 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej- trzeźwy. W związku z zaistniałym zdarzeniem kierująca samochodem VW Golf i pasażerka samochodu VW Passat zostały przewiezione do Szpitala Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.08.2019 r. KONSTANTYNÓW, ul. Kościuszki
Funkcjonariusze ZPI KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 21-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który kierował motorowerem marki Yamasaki, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

13.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
N/n sprawca dokonał kradzieży z mieszkania należącego do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu w tym telewizora przenośnego, telefonu komórkowego, lornetki oraz biżuterii

13.08.2019 r. WORONIEC,
N/n sprawca za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że pisząc do niego z konta należącego do siostry pokrzywdzonego, prosił o przekazanie kodu do transakcji celem zapłaty za paczkę. Zgłaszający będąc pewnym, że pisze z siostrą wygenerował i przekazał poprzez komunikator kod, który został zrealizowany przez n/n sprawcę zaraz po przekazaniu.

14.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Staromiejska
N/n sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia różnych elementów karoserii zaparkowanych pojazdów: Nissan i Peugeot ogólnej na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego oraz pojazdu Lexus na szkodę mieszkańca. gm. Kąkolewnica.

15.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VW Passat, 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem w okresie aktywnego zakazu sądowego wyd. przez sąd.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama