Reklama

Terespol: Startowali w Grand Prix Europy

W dniach 2.08 - 4.08.2019 r. w Straskirchen (Niemcy) dwie drużyny z Terespola reprezentowały Polskę na Grand Prix Europy do lat 16.

W zawodach wystąpiło 12 drużyn reprezentujących: Niemcy, Austrię, Włochy, Czechy, Litwę, Białoruś i Polskę. Nasza drużyna (podopieczni Andrzeja Korbala) w składzie: Agata Korzeniewska, Piotr Żmińczuk, Arkadiusz Jaszczyk, Cezary Zaorski zajęła 5 miejsce w grze drużynowej na celność . Agata Korzeniewska zajęła 6 miejsce w grze indywidualnej na celność, ustępując tylko Niemkom i Austriaczkom. Druga drużyna wystąpiła w składzie: Jan Daniluk, Tomasz Wasil, Kazimierz Saczewko, Karol Dmitruk.


materiał: Terespol MOK
tekst zdjęcia: Krystyna Pucer Terespol MOK
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Dzień sztuki polskiej w BCK (galeria)

W sobotę 9 listopada w ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości w Białej Podlaskiej odbyło się w Pracowni Graficznej „PIKSEL” w Bialskim Centrum Kultury wydarzenie dla dzieci i rodziców p.t. „Dzień Sztuki Polskiej”, podczas którego uczestnicy mogli poznać najcenniejsze i najważniejsze obrazy zgromadzone w polskich muzeach.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Zakręcić się wokół Unii

Kolejny już, współorganizowany przez Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu, Dialog Obywatelski zdominowała tematyka działań Unii Europejskiej mających przeciwdziałać zmianom klimatycznym oraz oferta UE dla młodych. Te tematy zainteresowały biorącą udział w spotkaniu z unijnymi ekspertami młodzież z Wrocławia, Opolszczyzny i Śląska najbardziej.

Czytaj więcej »

Roskosz: “Kulturowo zainspirowani” w ECKiW OHP (galeria)

12 października 2019 r. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zakończyła się trójstronna międzynarodowa wymiana młodzieży „Kulturowo zainspirowani” zorganizowana w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. W trwającej od 6 października br. wymianie uczestniczyła 37-osobowa grupa młodzieży wraz z liderami z Polski, Niemiec i Białorusi.

Czytaj więcej »

Reklama