Reklama

Kryminałki: Wypadek podczas wyprzedzania

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 23:00 w miejscowości Kolonia Horbów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym przed nim autem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23:00 w miejscowości Kolonia Horbów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 18-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski, zderzył się z jadącym przed nim Passatem. Do zdarzenia doszło podczas wykonywania przez kierowcę BMW manewru wyprzedzania.

Drugim autem kierował 19-letni mieszkaniec gm. Zalesie. W wyniku zdarzenia jego auto zjechało do przydrożnego rowu i dachowało, a kierujący nim nastolatek z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Trafiła tam również pasażerka VW-na.

W trakcie prowadzonych przez mundurowych czynności, nastolatkowie wzajemnie wskazywali, że to kierowca drugiego auta zajechał drogę doprowadzając do zderzenia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Wsiadając za kierownicę pojazdu pamiętajmy, że w swoich rękach mamy życie i zdrowie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wypadek na Sidorskiej! Zderzenie trzech aut

Międzyrzec Podlaski: Kradzież roweru po włamaniu do piwnicy. // Biała Podlaska: Karta bankomatowa w rękach osoby nieupoważnionej. // Rowiny: Mieszkanka oszukana podczas zakupu plastikowego domku dla dzieci. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu roweru miejskiego. // Mościce Dolne: Mieszkanka oszukana podczas zakupu basenu stelażowego. // Biała Podlaska: Złodziej podszył się pod koleżankę. // Konstantynów: 20 letni kierowca z 0,86 promilem. // Musiejówka: 71 latek z cofniętymi uprawnieniami prowadzenia pojazdów przyłapany za kółkiem. // Międzyrzec Podlaski: 31 letni kierowca z zabranym prawkiem prowadził auto. // Witoldów: 26 latek przyłapany na gorącym uczynku wyrębu dębów z lasów państwowych. // Sawki: Oszukana przez oszusta podającego się za członka rodziny. // Biała Podlaska: Wypadek przy ul. Sidorskiej. Zderzenie trzech aut. // Konstantynów: 21 letni kierowca motoroweru z 2,3 promilem. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież sprzętu RTV z mieszkania. // Woroniec: Oszukany przez osobę podającą się za siostrę poszkodowanego. // Międzyrzec Podlaski: Dewastacja trzech aut przy ul. Staromiejskiej. // Biała Podlaska: 29 latek z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany w ruchu drogowym.

Czytaj więcej »

Reklama