Reklama

Przegląd Muzyki Tradycyjnej “Hulanki Międzyrzeckie” (zaproszenie)

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do uczestnictwa w Przeglądzie Muzyki Tradycyjnej pn. "Hulanki Międzyrzeckie". Organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców i artystów ludowych. Wydarzenie odbędzie się 14 września br.
Kultura Międzyrzec Podlaski Polecamy
Międzyrzec Podlaski, Plac JP. II Mapa

W ten dzień na międzyrzeckim placu Jana Pawła II wystąpią kapele i zespoły śpiewacze z południowego Podlasia oraz zaproszeni wykonawcy z innych regionów Polski. Koncertom towarzyszył będzie jarmark regionalnych przysmaków i rękodzieła ludowego. Ważnym edukacyjnym punktem imprezy będą warsztaty muzyczne i taneczne. Impreza jest finansowana przez Narodowe Centrum Kultury, Miasto Międzyrzec Podlaski oraz Powiat Bialski. Jej ideą jest popularyzacja ludowych tradycji i prezentacja muzyki tradycyjnej z różnych regionów Polski.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do nieodpłatnego wystawienia stoisk z regionalnymi przysmakami, rękodziełem i rzemiosłem. Zgłoszenia do udziału w jarmarku należy przesyłać na adres [email protected] do 2 września. Szczegółowe informacje na temat imprezy można uzyskać telefonicznie pod numerami (83) 371 39 65 oraz (83) 371 78 07, w godz. 9.00-15.30.

MOK zaprasza również śpiewaków i muzyków z południowego Podlasia do udziału w Konkursie Kapel i Zespołów Ludowych. Organizatorzy kuszą atrakcyjnymi nagrodami finansowymi w wysokości 1200, 800 i 500 złotych. To nie wszystko. Będzie również specjalna Nagroda Publiczności w wysokości 500 złotych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 września. Dodatkowe informacje można uzyskać pod podanymi powyżej numerami telefonów.

materiał: kultura / Międzyrzec Podlaski miasto
tekst / grafiki: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

“Zimowy Cyrk na Scenie” z występem w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

“Zimowy Cyrk na Scenie” to barwne widowisko mikołajkowo – świąteczne z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek – uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako … artysta cyrkowy. 

Czytaj więcej »

Reklama