Reklama

Kryminałki: Zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem na drodze K-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z tirem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca osobówki. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 3.00 nad ranem na drodze K-2 w Białej Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z samochodem ciężarowym również marki Volvo. Tirem kierował 34-letni obywatel Białorusi. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca osobówki.

W chwili zdarzenia kierowca ciężarówki był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od kierowcy samochodu osobowego pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę w swoich rękach życie i zdrowie własne, jak też innych uczestników ruchu drogowego!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wypadek na Sidorskiej! Zderzenie trzech aut

Międzyrzec Podlaski: Kradzież roweru po włamaniu do piwnicy. // Biała Podlaska: Karta bankomatowa w rękach osoby nieupoważnionej. // Rowiny: Mieszkanka oszukana podczas zakupu plastikowego domku dla dzieci. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu roweru miejskiego. // Mościce Dolne: Mieszkanka oszukana podczas zakupu basenu stelażowego. // Biała Podlaska: Złodziej podszył się pod koleżankę. // Konstantynów: 20 letni kierowca z 0,86 promilem. // Musiejówka: 71 latek z cofniętymi uprawnieniami prowadzenia pojazdów przyłapany za kółkiem. // Międzyrzec Podlaski: 31 letni kierowca z zabranym prawkiem prowadził auto. // Witoldów: 26 latek przyłapany na gorącym uczynku wyrębu dębów z lasów państwowych. // Sawki: Oszukana przez oszusta podającego się za członka rodziny. // Biała Podlaska: Wypadek przy ul. Sidorskiej. Zderzenie trzech aut. // Konstantynów: 21 letni kierowca motoroweru z 2,3 promilem. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież sprzętu RTV z mieszkania. // Woroniec: Oszukany przez osobę podającą się za siostrę poszkodowanego. // Międzyrzec Podlaski: Dewastacja trzech aut przy ul. Staromiejskiej. // Biała Podlaska: 29 latek z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany w ruchu drogowym.

Czytaj więcej »

Reklama