Reklama

Kryminałki: Nadal oszukują i nadal piją siadając za kółko…

Terespol: Przywłaszczenie portfela i dokumentów obywatelki Białorusi. // Terespol: 25 letni kierowca z 2,2 promilami alkoholu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu loginu i hasła do gry internetowej. // Biała Podlaska: Kradzież telefonu komórkowego z auta kuriera. // Grabanów: Mieszkaniec oszukany podczas kupna PS4. // Kodeń: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu basenu ze stelażem. // Drelów: 40 letni kierowca z 1,8 promilem alkoholu. // Puchacze: 48 letni kierowca z 0,8 promilem alkoholu. // Międzyrzec Podlaski: 53 letni kierowca z 1 promilem alkoholu w organizmie.

09.08.2019 r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Na terenie sklepu w Terespolu nieznany sprawca, przywłaszczył pozostawiony przez Obywatelkę Białorusi portfel wraz z zawartością: dokumentów oraz pieniędzy na szkodę wymienionej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.08.2019 r. TERESPOL, ul. 3 Maja
Funkcjonariusze PSG Terespol zatrzymali 25-letniego mieszkańca, Białej Podlaskiej, który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

08.08.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca oferował login oraz hasło do gry, po otrzymaniu przelewu nie przekazał pokrzywdzonemu oferowanego do sprzedaży dostępu do konta, jak również nie zwrócił otrzymanych w ramach transakcji pieniędzy, po czym zerwał wszelki kontakt.

09.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Włoska
Nieznany sprawca z otwartego samochodu marki Mercedes dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy Xcover 3 użytkowanego przez kuriera jednej z firm na jej szkodę. Postępowanie powadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019 r. GRABANÓW-KOLONIA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca przy wykorzystaniu portalu internetowego oferował do sprzedaży gry do PS4, a po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionych gier, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

05.08.2019 r. KODEŃ,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży basen ze stelażem, za który przyjał zapłatę, a następnie nie wysłał zakupionego towaru i nie zwrócił pieniędzy.

09.08.2019 r. DRELÓW, ul. Akacjowa
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki Mitsubishi 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2019 r. PUCHACZE,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym m-ki VW będąc w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama