Reklama

Rzeczyca: Krzna nie dała rady w Jabłoniu!

Dzisiejsza niedziela to kolejne mecze Pucharu Polski. Niezbyt pozytywne wieści napływają do nas z klubu Krzna Rzeczyca. 11 sierpnia w Jabłoniu międzyrzecki klub musiał uznać wyższość piłkarzy miejscowej Olimpii. Wynik meczy 1 do 0 dla Jabłonia. Już 11 sierpnia Krzna Rzeczyca pojedzie do Jabłonia powalczyć o wygraną z tamtejszą Olimpią. Piłkarze Lutni pojadą natomiast do Terespola, zmierzą się z Granicą Terespol!

Mecz Olimpia Jabłoń – Krzna Rzeczyca

Pierwszy skład :
1. Semeniuk Hubert
2. Grabowski Radek (70” Malaszuk Mariusz)
3. Hawryluk Przemek (53” Kalenik Karol)
4. Tkaczuk Marcin (45” Zakrzewski Konrad)
5. Wolinski Grzegorz (77” Wajszczuk Daniel )
6. Tymoszuk Bartek
7. Ulanowski Maciej (70” Paczuski Mateusz)
8. Staska Konrad (70” Kot Mateusz )
9. Szostkiewicz Grzegorz (53” Daniluk Jakub)
10. Zaniewicz Jakub
11. Węgrzyniak Adrian

Gole:
7” Olimpia Jabłoń
Kartki :
10” żółta Hawryluk
90” żółta Zaniewicz
Wynik : 1-0 dla Jabłonia

Za nami choć przegrane to jednak bardzo wyrównane spotkanie. Olimpia skutecznie broniła swojej bramki. Zespół przeciwników ma silną defensywę ale i my nie daliśmy się już więcej zaskoczyć. Dodatkowo atakowaliśmy. W naszym wykonaniu dwie ładne akcje z udziałem Adriana Węgrzyniaka. Za dwa tygodnie rusza nasza liga i pierwsza runda A Klasy. Dobra przygoda w Pucharze Polski to jedno a po drugie to dobre sprawdzenie się przed meczami ligowymi. Gdybyśmy wygrali ten mecz, spotkalibyśmy się na boisku z drużyną czwartoligową, prawdopodobnie byłby to nasz Huragan Międzyrzec Podlaski. Cóż, poczekamy na kolejny sezon i zobaczymy wtedy! – podsumowuje mecz Łukasz Łosicki z Zarządu Klubu Krzna Rzeczyca.

materiał: Klub Rzeczyca Łukasz Łosicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: “Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Trzeci turniej Champion Cup (galeria)

30.11.2019 w hali IV LO im. Stanisława Staszica odbył się trzeci w tej edycji turniej Champion Cup – tym razem roczników 2009 i młodszych. W turnieju rywalizowało 8 drużyn. Zwycięża UKS Jedynka Parczew przed Orlętami Radzyń Podlaski, a nasze ekipy plasują się ostatecznie na IV i VIII miejscu. Ponadto w turnieju wzięły udział drużyny Huraganu Międzyrzec Podlaski oraz TOP 54 Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Cicibór Duży: Mecz Słodkich Serc (galeria)

W dniu 24 listopada, dniu ,,Wielkiej Ulicznej Zbiórki” już tradycyjnie rozgrywany jest ,,Mecz Słodkich Serc” w Ciciborze Dużym. Spotkanie to od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno osób biorących czynny udział w meczu jak i kibiców. W tym roku zagrali przedstawiciele: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, Policji, OSP Cicibór Duży i Sławacinek Stary, Urząd Gminy Biała Podlaska, Oświaty Gminy Biała Podlaska, Radni Gminy Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Reklama