Reklama

Rzeczyca: Krzna nie dała rady w Jabłoniu!

Dzisiejsza niedziela to kolejne mecze Pucharu Polski. Niezbyt pozytywne wieści napływają do nas z klubu Krzna Rzeczyca. 11 sierpnia w Jabłoniu międzyrzecki klub musiał uznać wyższość piłkarzy miejscowej Olimpii. Wynik meczy 1 do 0 dla Jabłonia. Już 11 sierpnia Krzna Rzeczyca pojedzie do Jabłonia powalczyć o wygraną z tamtejszą Olimpią. Piłkarze Lutni pojadą natomiast do Terespola, zmierzą się z Granicą Terespol!

Mecz Olimpia Jabłoń – Krzna Rzeczyca

Pierwszy skład :
1. Semeniuk Hubert
2. Grabowski Radek (70” Malaszuk Mariusz)
3. Hawryluk Przemek (53” Kalenik Karol)
4. Tkaczuk Marcin (45” Zakrzewski Konrad)
5. Wolinski Grzegorz (77” Wajszczuk Daniel )
6. Tymoszuk Bartek
7. Ulanowski Maciej (70” Paczuski Mateusz)
8. Staska Konrad (70” Kot Mateusz )
9. Szostkiewicz Grzegorz (53” Daniluk Jakub)
10. Zaniewicz Jakub
11. Węgrzyniak Adrian

Gole:
7” Olimpia Jabłoń
Kartki :
10” żółta Hawryluk
90” żółta Zaniewicz
Wynik : 1-0 dla Jabłonia

Za nami choć przegrane to jednak bardzo wyrównane spotkanie. Olimpia skutecznie broniła swojej bramki. Zespół przeciwników ma silną defensywę ale i my nie daliśmy się już więcej zaskoczyć. Dodatkowo atakowaliśmy. W naszym wykonaniu dwie ładne akcje z udziałem Adriana Węgrzyniaka. Za dwa tygodnie rusza nasza liga i pierwsza runda A Klasy. Dobra przygoda w Pucharze Polski to jedno a po drugie to dobre sprawdzenie się przed meczami ligowymi. Gdybyśmy wygrali ten mecz, spotkalibyśmy się na boisku z drużyną czwartoligową, prawdopodobnie byłby to nasz Huragan Międzyrzec Podlaski. Cóż, poczekamy na kolejny sezon i zobaczymy wtedy! – podsumowuje mecz Łukasz Łosicki z Zarządu Klubu Krzna Rzeczyca.

materiał: Klub Rzeczyca Łukasz Łosicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Podlasie vs. Hutnik Kraków 0 – 2 (film) (galeria)

Powrót po niespełna dwóch miesiącach MKS Podlasie Biała Podlaska i inauguracja rozgrywek III ligi niezbyt szczęśliwe dla naszych piłkarzy. Ulegli po golach Dawida Linca (52 minuta meczu) i Krzysztofa Świątka (89 minuta) z Hutnika. Uciekły punkty ale spotkanie pokazało, że wokół drużyny Podlasia rozbudowuje się i rośnie w siłę grupa fanów którzy wierzą i kochają swoją drużynę. To będzie jeden z najciekawszych sezonów bialskiej piłki ligowej! MKS Podlasie Biała Podlaska gra w III lidze przez czwarty sezon z rzędu.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: MKS Podlasie nowy sezon – nowe plany (film)

W dniu wczorajszym, 13 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska miała miejsce konferencja prasowa MKS Podlasie Biała Podlaska z udziałem Prezydenta Michała Litwiniuka, Prezesa Podlasia Karola Filipka, Członka Zarządu TOP54 dr Tomasza Buraczewskiego oraz zawodnika Podlasia Pawła Komara.

Czytaj więcej »

Reklama