Reklama

Brak prądu w dniach 12 – 13 sierpnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Międzyrzecu Podlaskim: ul. Adamki, Berezowska, Kolejowa, Zahajkowska, Brzechwy. Wyłączenia również w Łosicach: Osiedle Zdrowa. Braki prądu spodziewane są również w Kodniu i Janowie Podlaskim. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Zosinowa, Olszewnicy, Buczyc Starych, Ostrowa, Zakrza, Wygody i Halas.

Wyłączenia na terenie Rejonu Energetycznego Biała Podlaska

2019-08-12
– Łosice ST-5, 34, 35, 36, 44
ul. Zdrowa, Osiedle Zdrowa
– Zosinowo
– Międzyrzec Podlaski ST-10
ul. Adamki, ul. Berezowska, ul. Kolejowa, ul. Zahajkowska, ul. Jana Brzechwy
– Olszewnica 5
– Buczyce Stare 1
– Ostrów

2019-08-13
– Zakrze 5
– Kodeń 8, 10, 11
– Halasy
Szkoła
– Janów Podlaski 12
– Wygoda

 

materiał: lublin.pgedystrybucja.pl
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Brak prądu w dniach 9 – 13 grudnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Radzyniu Podlaskim: ul. Leśna, Lisowskiego, Błogosławionych Męczenników Podlaskich, Podlaska oraz w Parczewie: ul. Dworcowa, Kolejowa, Składnicowa, Spokojna, Tartaczna. Braki prądu spodziewane są również w Komarówce Podlaskiej, Borkach, Kodniu i Sarnakach. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Pohulanki, Zbulitowa, Polubicz, Olszyna, Bezwoli, Horoszek, Brudna, Płud i kilkudziesięciu innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Brak prądu w dniach 2 – 5 grudnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Rokitnie, Janowie Podlaskim i Wohyniu. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Krzymowskich, Czosnówki, Litewnik, Hołodnicy, Klonownicy, Zbulitowa, Zabłocia, Szostak i kilku innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Brak prądu w dniach 25 – 29 listopada

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Radzyniu Podlaskim: ul. Podlaska, Leśna, Lisowskiego, Błogosławionych Męczenników Podlaskich i Wisznicka oraz w Parczewie: ul. Krańcowa. Braki prądu spodziewane są również w Sławatyczach i Komarówce Podlaskiej, Czemiernikach, Tucznej. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Brzozowego Kąta, Berezy, Białki, Ossowy, Przegalin Dużych, Derewicznej, Dąbrowicy Dużej, Komarna, Berezy, Rogoźnicy.

Czytaj więcej »

Reklama