Reklama

Biała Podlaska: BLSP „Bialska Liga Szóstek Piłkarskich” pod patronatem Radio Biper (film)

"Zarząd oraz Rada Ligi BLSP składają podziękowania Panu Rafałowi Kozakowi za współpracę i obsługę medialną podczas sezonu 2018/2019 życząc jednocześnie powodzenia i sukcesów w najbliższych latach." Komunikat takiej treści pojawił się na oficjalnym Fanpage BLSP. Tym samym rozmowy jakie podjął Zarząd z Radio Biper nabierają realnych kształtów. Od nowego sezonu zapewniamy rozgrywkom obsługę medialną. To dla nas wielkie wyzwanie i zupełnie nowe doświadczenie. Liczymy na dobre rady, współpracę i wyrozumienie. Pierwsze mecze już 26 sierpnia. Bliższe informacje już wkrótce.

Informacja dla uczestników ligi:
Dnia 20 sierpnia 2019 roku o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sportowa 7, odbędzie się spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn biorących udział w rozgrywkach BSLP – obecność OBOWIĄZKOWA.

Planowany start rozgrywek to 26 sierpnia 2019 roku.

Listy zawodników (nazwa drużyny, imię i nazwisko zawodnika wraz ze zdjęciem, rok urodzenia oraz telefon kontaktowy do opiekuna drużyny) należy przesłać na adres [email protected] do dnia 23 sierpnia 2019 roku.

W sezonie 2019/2020 obsługę medialną BLSP prowadzić będzie portal Radio Biper. W najbliższym czasie na głównej stronie portalu pojawi się specjalny tematyczny baner, także wypróbujemy publikację tabel ligowych, rozpoczniemy też prezentacje drużyn.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
temat: BLSP „Bialska Liga Szóstek Piłkarskich”
tekst: Mariusz Michalczuk BLSP / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Międzyrzec Podlaski: 3 turniej Bialskiej Ligi Szachowej

W sobotę 11 stycznia 2020 r. w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim rozegrany został trzeci turniej Bialskiej Ligi Szachowej edycji 2019/2020. W turnieju wzięło udział 49 szachistów, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W turnieju wzięła również udział aktualna Mistrzyni Polski i Mistrzyni Europy Juniorek do lat 16 WFM Patrycja Waszczuk, dzięki czemu młodzi szachiści mieli okazję obserwować grę Patrycji i zmierzyć się w bezpośredniej walce na szachownicy.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Nowa moda w mieście! (galeria)

Coraz więcej Polaków chce kupować używane prezenty na święta, głównie markową odzież. Tak przynajmniej zapewniają nas najbardziej opiniotwórcze ogólnopolskie media. Że coś w tym może jednak być potwierdza i ostatnie wydarzenie w Białej Podlaskiej. W Centrum Handlowym Arka w lokalu po sklepie Pepco otwarto nowy sklep marki Ubieram! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia nowego sklepu w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej »

Spotkamy się w Caritas na Wigilii (zaproszenie)

W trzech miastach – Parczewie, Białej Podlaskiej i Siedlcach – Caritas Diecezji Siedleckiej zorganizuje Wigilię dla osób i rodzin najbardziej potrzebujących rodzinnego ciepła, doświadczenia smaku potraw ze świątecznego stołu, ale przede wszystkim radości z okazji Narodzenia Dzieciątka Jezus w ubogim żłóbku.

Czytaj więcej »

Reklama