Reklama

Biała Podlaska: BLSP “Bialska Liga Szóstek Piłkarskich” pod patronatem Radio Biper (film)

"Zarząd oraz Rada Ligi BLSP składają podziękowania Panu Rafałowi Kozakowi za współpracę i obsługę medialną podczas sezonu 2018/2019 życząc jednocześnie powodzenia i sukcesów w najbliższych latach." Komunikat takiej treści pojawił się na oficjalnym Fanpage BLSP. Tym samym rozmowy jakie podjął Zarząd z Radio Biper nabierają realnych kształtów. Od nowego sezonu zapewniamy rozgrywkom obsługę medialną. To dla nas wielkie wyzwanie i zupełnie nowe doświadczenie. Liczymy na dobre rady, współpracę i wyrozumienie. Pierwsze mecze już 26 sierpnia. Bliższe informacje już wkrótce.

Informacja dla uczestników ligi:
Dnia 20 sierpnia 2019 roku o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sportowa 7, odbędzie się spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn biorących udział w rozgrywkach BSLP – obecność OBOWIĄZKOWA.

Planowany start rozgrywek to 26 sierpnia 2019 roku.

Listy zawodników (nazwa drużyny, imię i nazwisko zawodnika wraz ze zdjęciem, rok urodzenia oraz telefon kontaktowy do opiekuna drużyny) należy przesłać na adres [email protected] do dnia 23 sierpnia 2019 roku.

W sezonie 2019/2020 obsługę medialną BLSP prowadzić będzie portal Radio Biper. W najbliższym czasie na głównej stronie portalu pojawi się specjalny tematyczny baner, także wypróbujemy publikację tabel ligowych, rozpoczniemy też prezentacje drużyn.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
temat: BLSP “Bialska Liga Szóstek Piłkarskich”
tekst: Mariusz Michalczuk BLSP / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: MKS Podlasie nowy sezon – nowe plany (film)

W dniu wczorajszym, 13 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska miała miejsce konferencja prasowa MKS Podlasie Biała Podlaska z udziałem Prezydenta Michała Litwiniuka, Prezesa Podlasia Karola Filipka, Członka Zarządu TOP54 dr Tomasza Buraczewskiego oraz zawodnika Podlasia Pawła Komara.

Czytaj więcej »

Reklama