Reklama

Ważne: Zmiana terminu remontu drogi powiatowej nr 1036L Biała Podlaska – Rokitno

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna w Białej Podlaskiej informuje o przesunięciu terminu wykonywania robót nawierzchniowych na drodze powiatowej Nr 1036L odcinku Biała Podlaska – Rokitno.

W najbliższym czasie na drodze powiatowej 1036L nie będą prowadzone roboty nawierzchniowe, droga będzie udostępniona dla ruchu pojazdów.

O nowym terminie robót nawierzchniowych na drodze powiatowej Nr 1036L wykonawca powiadomi na 7 dni przed planowanymi robotami. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, umieścimy ją na naszym portalu.

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto / gmina Rokitno / gmina Biała Podlaska / ważne
tekst: UG w Rokitnie
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama