Reklama

Ważne: Zmiana terminu remontu drogi powiatowej nr 1036L Biała Podlaska – Rokitno

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna w Białej Podlaskiej informuje o przesunięciu terminu wykonywania robót nawierzchniowych na drodze powiatowej Nr 1036L odcinku Biała Podlaska – Rokitno.

W najbliższym czasie na drodze powiatowej 1036L nie będą prowadzone roboty nawierzchniowe, droga będzie udostępniona dla ruchu pojazdów.

O nowym terminie robót nawierzchniowych na drodze powiatowej Nr 1036L wykonawca powiadomi na 7 dni przed planowanymi robotami. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, umieścimy ją na naszym portalu.

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto / gmina Rokitno / gmina Biała Podlaska / ważne
tekst: UG w Rokitnie
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Lataj bezpiecznie!

115 linii znalazło się na zaktualizowanej „czarnej liście” przewoźników lotniczych. Jednocześnie po 11 latach z wykazu dotyczącego bezpieczeństwa lotniczego wykreślono przewoźników lotniczych z Gabonu. – Staramy się zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie tylko pasażerom w Europie, lecz również na całym świecie – powiedziała komisarz Adina Vălean.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Reklama