Reklama

Bezpieczni na drodze – konkurs Multicentrum! (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego, do wzięcia udziału w konkursie edukacyjnym „Bezpieczni na drodze”. Głównym tematem konkursu jest poznanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne oraz innych użytkowników drogi. Autorzy mają za zadanie przedstawić własną interpretację bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej na formacie A4 techniką dowolną, nie będą przyjmowane prace przestrzenne. Przygotowaną pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, a także podać jego wiek. Praca, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, powinna zostać złożona w Multicentrum do 26.08.2019 r. W przypadku prac przesłanych pocztą decydować będzie termin wpływu, a nie data stempla pocztowego. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas wydarzenia „Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum, w dniu 29.08.2019 r. o godz. 16.00.

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna
tekst: Anna Babicz Sekretariat
opracowanie: Gwalbert Krzewicki 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama