Reklama

Bezpieczni na drodze – konkurs Multicentrum! (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego, do wzięcia udziału w konkursie edukacyjnym „Bezpieczni na drodze”. Głównym tematem konkursu jest poznanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne oraz innych użytkowników drogi. Autorzy mają za zadanie przedstawić własną interpretację bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej na formacie A4 techniką dowolną, nie będą przyjmowane prace przestrzenne. Przygotowaną pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, a także podać jego wiek. Praca, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, powinna zostać złożona w Multicentrum do 26.08.2019 r. W przypadku prac przesłanych pocztą decydować będzie termin wpływu, a nie data stempla pocztowego. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas wydarzenia „Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum, w dniu 29.08.2019 r. o godz. 16.00.

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna
tekst: Anna Babicz Sekretariat
opracowanie: Gwalbert Krzewicki 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Powiat Bialski ma projekt budżetu na 2020 rok! Oto najważniejsze planowane inwestycje!

Na ostatniej w tym roku zaplanowanej na dzień 30 grudnia sesji Rady Powiatu, radni dyskutować będą nad przyjęciem w proponowanej przez Zarząd Powiatu i Starostę Bialskiego budżetem Powiatu Bialskiego na rok 2020. Grubo ponad 150 mln zł sięgają zaplanowane na przyszły rok dochody i wydatki. Przyszły rok ponownie upłynie pod hasłem budowy dróg! Będzie tego dużo. Ciekawostką są zapisane środki na opracowanie projektowe budowy Powiatowego Centrum Administracji – własnej, długo oczekiwanej siedziby Starostwa Powiatowego!

Czytaj więcej »

Reklama