Reklama

Łomazy: Odszedł od nas Stanisław Hryniewicz, redaktor Łomaskich Stron

Z poczuciem wielkiej straty zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2019 r. odszedł od nas Stanisław Hryniewicz, redaktor Łomaskich Stron, który był dla nas przykładem pracowitości, pozytywnego myślenia, pełen niewyczerpanej cierpliwości, wewnętrznej siły.

Uroczystości żałobne rozpoczną się w czwartek 8 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kaplicy Hades. Następnie zostanie odprawiona msza pogrzebowa w kościele pw. Piotra i Pawła w Łomazach, a po niej pochówek na cmentarzu parafialnym. Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu.


materiał: Gmina Łomazy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 Będzie to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież z włamaniem

Zarzuty usłyszał 56-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie i kradzież metalowych elementów pieca. Wartość strat oszacowana została na 5 tys. zł. Policjanci odzyskali również wszystkie skradzione przedmioty. 56-latek przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama