Reklama

Łomazy: Odszedł od nas Stanisław Hryniewicz, redaktor Łomaskich Stron

Z poczuciem wielkiej straty zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2019 r. odszedł od nas Stanisław Hryniewicz, redaktor Łomaskich Stron, który był dla nas przykładem pracowitości, pozytywnego myślenia, pełen niewyczerpanej cierpliwości, wewnętrznej siły.

Uroczystości żałobne rozpoczną się w czwartek 8 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kaplicy Hades. Następnie zostanie odprawiona msza pogrzebowa w kościele pw. Piotra i Pawła w Łomazach, a po niej pochówek na cmentarzu parafialnym. Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu.


materiał: Gmina Łomazy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Ze Sławomirem Kordaczukiem o pociskach V1 i V2

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej miała przyjemność gościć Pana Sławomira Kordaczuka, dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach, prezesa Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów oraz autora ponad trzydziestu książek, najczęściej związanych z historią Południowego Podlasia. Pretekstem spotkania było ukazanie się jego najnowszej książki pt. „Próby z latającymi bombami V-1 i rakietami balistycznymi V-2 we Wschodniej Polsce w 1944 roku”.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Tymczasowe areszty za rozbój

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu zastosowany został wobec dwóch mieszkańców powiatu w wieku 30-34 lat. Mężczyźni podejrzani są o dokonanie rozboju na mieszkance Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia br. na terenie miasta. Mężczyźni odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywali karę za podobne przestępstwa. Za popełniony czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

Czytaj więcej »

Reklama