Reklama

Dożynki w gminie Międzyrzec Podlaski (zaproszenie)

Wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Społeczność Wsi Jelnica i Sawki serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 25 sierpnia (niedziela). Uroczystości rozpocznie o godz. 12:00  msza św. w kaplicy pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Jelnicy. 
Gmina Międzyrzec Podlaski Polecamy
Jelnica Mapa

W programie dożynek ponadto: prezentacja wieńców dożynkowych oraz stoisk promujących wsie oraz wręczenie odznak honorowych “Zasłużony dla Rolnictwa”. Tradycyjnie ogłoszone będą również wyniki konkursów dożynkowych. 

Organizatorzy zadbali również o ciekawy program w ramach pikniku rodzinnego. Na scenie m.in. występy dzieci i młodzieży, zespołów ludowych oraz zespołów: Macho, Power Boy, B-Qll, Fortex. Na dzieci będą czekały zabawy animacyjne oraz konkursy z nagrodami. 

 

materiał: gmina Międzyrzec Podlaski
info / plakat: UG w Międzyrzecu Podlaskim 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Powiat Bialski ma projekt budżetu na 2020 rok! Oto najważniejsze planowane inwestycje!

Na ostatniej w tym roku zaplanowanej na dzień 30 grudnia sesji Rady Powiatu, radni dyskutować będą nad przyjęciem w proponowanej przez Zarząd Powiatu i Starostę Bialskiego budżetem Powiatu Bialskiego na rok 2020. Grubo ponad 150 mln zł sięgają zaplanowane na przyszły rok dochody i wydatki. Przyszły rok ponownie upłynie pod hasłem budowy dróg! Będzie tego dużo. Ciekawostką są zapisane środki na opracowanie projektowe budowy Powiatowego Centrum Administracji – własnej, długo oczekiwanej siedziby Starostwa Powiatowego!

Czytaj więcej »

Reklama