Reklama

Dożynki w gminie Międzyrzec Podlaski (zaproszenie)

Wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Społeczność Wsi Jelnica i Sawki serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się 25 sierpnia (niedziela). Uroczystości rozpocznie o godz. 12:00  msza św. w kaplicy pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Jelnicy. 
ical Google outlook Gmina Międzyrzec Podlaski Polecamy
Jelnica Mapa

W programie dożynek ponadto: prezentacja wieńców dożynkowych oraz stoisk promujących wsie oraz wręczenie odznak honorowych “Zasłużony dla Rolnictwa”. Tradycyjnie ogłoszone będą również wyniki konkursów dożynkowych. 

Organizatorzy zadbali również o ciekawy program w ramach pikniku rodzinnego. Na scenie m.in. występy dzieci i młodzieży, zespołów ludowych oraz zespołów: Macho, Power Boy, B-Qll, Fortex. Na dzieci będą czekały zabawy animacyjne oraz konkursy z nagrodami. 

 

materiał: gmina Międzyrzec Podlaski
info / plakat: UG w Międzyrzecu Podlaskim 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama