Reklama

Kryminałki: Firma z Międzyrzeca oszukana przez firmę z Warszawy

Międzyrzec Podlaski: Jedna z firm wprowadzona w błąd. Zamawiająca beton firma z Warszawy nie wywiązała się z płatności. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu bluzy sportowej została oszukana. // Horodyszcze: 29 letni kierowca zatrzymany za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. "Wydmuchał" 3,1 promila. // Biała Podlaska: Próba demontażu auta na podstawie podrobionego upoważnienia od współwłaściciela.

30.06.2016 r. gm. Międzyrzec Podlaski
Firma z/s w gm. Międzyrzec Podlaski została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd co do zamiaru wywiązania się z płatności za zamówiony i dostarczony towar w postaci betonu przez firmę z/s w Warszawie.

22.07.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego oferował sprzedaż bluzy sportowej. Pomimo przelania pieniędzy przez pokrzywdzoną, nie otrzymała ona zamówionego towaru. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.08.2019 r. HORODYSZCZE, ul. Wisznicka
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 29- letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki VW będąc w stanie nietrzeźwości: 3,1 promila alkoholu w organizmie.

01.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Sprawca w celu dokonania demontażu samochodu podrobił upoważnienie od współwłaściciela i przedłożył je w stacji demontażu pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama