Reklama

Biała Podlaska: Ważne! Utrudnienia w ruchu w związku z remontami ulic

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że w dniach od 02.08 do 05.08.2019 r. będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ulicy Sidorskiej ( w okolicach parkingu PSW) oraz na ul. Janowskiej ( od ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku wiaduktu oraz od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II do cmentarza).

Natomiast w dniach od 06.08 do 12.08.2019 r. będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ul. Plac Trzech Krzyży. Jednocześnie informujemy o wyłączeniu z ruchu na czas robót odcinka ulicy jednokierunkowej Plac Trzech Krzyży od skrzyżowania z ul. Witoroską do skrzyżowania z ul. Krzywą.

Zalecamy kierowcom zachować szczególną ostrożność w czasie przejazdu remontowanymi ulicami.

materiał: Biała Podlaska miasto / ważne
info: UM w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Ważne! Czasowe wyłączenie sygnalizacji świetlnej na ul. Artyleryjskiej

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z budową ścieżki rowerowej w ciągu ul. Janowskiej od 4 do 11 listopada w godzinach od 9:00 do 14:00 na skrzyżowaniu ulic: Artyleryjskiej z Zamkową oraz Artyleryjskiej z Janowską (przy hotelu Skala) będzie czasowo wyłączana sygnalizacja drogowa  w celu przebudowy i dostosowania do nowej geometrii ulicy. W okolicy tych skrzyżowań zostaną dodatkowo wyznaczone  przejazdy rowerowe.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Ważne! Utrudnienia w ruchu na ul. Sidorskiej

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z budową bezpiecznego aktywnego przejścia dla pieszych na ul. Sidorskiej na wysokości Szkoły Podstawowej Nr 5, do końca sierpnia br. wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do czasowego oznakowania drogowego.

Czytaj więcej »

Reklama