Reklama

Warsztaty wakacyjne dla dzieci w Koszołach (zaproszenie)

Wójt Gminy Łomazy oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka” zapraszają dzieci na warsztaty wakacyjne Lato na Wsi 2019, które odbywają się w dniach 31.07 , 07.08, 14.08, 21.08, 28.08 w godz. 10:30 - 15:00 w siedzibie Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (Koszoły 40). Zajęcia są bezpłatne. 

W programie: zajęcia edukacyjno-profilaktyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy, konkurs plastyczny „WAKACJE NA WSI”, ognisko.

Zgłoszenia pod nr tel. 505 414 811.

materiał: gmina Łomazy
info / plakat: Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka”

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Wspólne kolędowanie w Koszołach (film) (galeria)

Wspólne kolędowanie nigdzie nie wygląda tak dobrze jak na południowym Podlasiu. Dowód? Dziś, w świetlicy wiejskiej w Koszołach (gm. Łomazy) można było znaleźć ten dowód. Około dziesięciu zespołów, prawie setka osób, niesamowita atmosfera i przepięknie śpiewane kolędy i piosenki świąteczne.

Czytaj więcej »

Łomazy: Stypendia pomostowe przyznane

W gminie Łomazy zakończył się ponownie ogłoszony nabór wniosków o przyznanie Stypendium Pomostowego 2019/2020 Segment II przy patronacie Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego i Stowarzyszenia Społeczno-Kuturalnego „Tłoka” w Koszołach, w ramach XVII edycji Programu Stypendiów Pomostowych realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

Czytaj więcej »

Reklama