Reklama

Sport: IV Uliczna Międzyrzecka Dycha (film) (galeria)

28 lipca w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IV edycja imprezy biegowej pn. Uliczna Międzyrzecka Dycha. Mimo upału w imprezie wzięło udział ponad 300 osób. Zawodnicy mieli do wyboru tytułowy bieg na 10 km, ale  również nordic walking na dystansie 5 km - wszystkie z podziałem na kategorie wiekowe. Przygotowane były również krótkie trasy dla dzieci. Wydarzenie wpisało się w cykl Grand Prix Traktu Brzeskiego.

Głównym celem tej imprezy jest niezmiennie popularyzacja biegania i aktywności a przy okazji promocja walorów Międzyrzeca Podlaskiego. Biegacze, którzy startowali w biegu głównym na 10 km ulicami miasta mieli na pokonanie tego dystansu 1,5 h

>>> WYNIKI  <<<

– Nasza impreza nabiera rozpędu. Już czwarty raz spotykamy się w Międzyrzecu Podlaskim. Po raz pierwszy w ramach cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego. Mamy ponad 300 osób, to dwa razy tyle co w ubiegłym roku. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało – mówi Arkadiusz Myszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim.

Wszyscy którzy ukończyli bieg  w limicie czasowym otrzymali medale oraz upominki od sponsorów. Dla trzech pierwszych osób w klasyfikacji open kobiet i open mężczyzn w Biegu Głównym, Nordic Walking wręczone były puchary. Medale otrzymały też wszystkie dzieci. Dodatkowo odbyło się losowanie cennych nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników biegu.

 

materiał: sport / Międzyrzec Podlaski
film / zdjęcia: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk / Tomasz Łukaszuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama