Reklama

Kultura: Koncert L.A. – Project na placu Wolności (galeria)

26 lipca na bialskim placu Wolności zagrał L.A. – Project, muzyczny projekt przyjaciół, którym dowodzi Adrian Litewka. Był to już czwarty koncert z cyklu "Wakacyjne koncerty na placu Wolności". 

Zespół L.A. – Project powstał pod koniec 2018 roku z inicjatywy wokalisty Adriana Litewki. Grają, jak mówią muzykę zróżnicowaną, głównie pop-rock. Obecny skład zespołu tworzy aż siedem osób: Wojtek „DŁUGI” Zaręba – perkusja, Artur „GWÓŹDŻ” Rynn – bas, Mariusz Chwedoruk – instr. klawiszowe, Marek Kowalczyk – gitara, Ewa Chwedoruk – chórki, Wiola Majewska – chórki oraz Adrian Litewka – wokal.

W piątek grało się nam znakomicie. Pomimo opóźnienia naszego koncertu z przyczyn technicznych, nie zabrakło wspaniałej bialskiej publiczności. Grając koncerty poza granicami naszego miasta nigdzie nie czuje się tak dobrze jak u swoich – mówi lider zespołu Adrian Litewka.

Na koncercie usłyszeliśmy covery we własnych aranżacjach takich wykonawców jak: Budka Suflera, Alan Persons Project, Marillion czy Bracia. Wśród granych kawałków nalazł się też ich pierwszy autorski utwór pt.  „Podróż do gwiazd”, do którego muzykę oraz tekst napisał lider a aranżacją zajął się cały skład bandu.

Adrian zapytany o dalsze plany zespołu mówi. – Koncert na placu Wolności był najprawdopodobniej naszym ostatnim w tym sezonie. Zabieramy się za własny materiał. Co do naszych dalszych planów na razie nic nie zdradzam, ale będę się starał, aby sfinalizować te pomysły jeszcze w tym roku. Wszystkie informacje o naszych losach będą na bieżąco udostępnianie na portalach społecznościowych.

Działalność zespołu możecie śledzić m.in. na ich koncie na >>> Facebooku <<<

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Wojewódzkie Święto Skarbówki (galeria)

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej podsumowanie działalności za okres styczeń – sierpień 2019 r. Na Placu Wolności w Białej Podlaskiej miały miejsce w dniu 10 września wojewódzkie obchody święta pracowników i funkcjonariuszy lubelskiego KAS.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Uszkodzona konstrukcja dachu sceny na Placu Wolności

Bohukały: Włamanie do budynku mieszkalnego i kradzież wędki i skrzynki z akcesoriami wędkarskimi. // Wisznice: 24 letni kierowca nietrzeźwy za kółkiem. // Biała Podlaska: Kradzież roweru pozostawionego przy bloku mieszkalnym. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu butów. // Dołha: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu quada. // Biała Podlaska: Uszkodzona konstrukcja dachu nad sceną na Placu Wolności. Poszkodowane Bialskie Centrum Kultury. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie portfela w restauracji centrum handlowego. // Biała Podlaska: Kierowca BMW z 0.7 promilami alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Reklama