Reklama

Kryminałki: Domek w Łebie okazał się być naciągany

Sitnik: Mieszkanka gminy oszukana podczas internetowej rezerwacji domku letniskowego w Łebie. // Biała Podlaska: Dziewięć różnych transakcji kartą płatniczą bez wiedzy właściciela. // Biała Podlaska: Kradzież portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi z wnętrza busa. // Dobryń Duży: 31 rowerzysta z gm. Zalesie z zakazem kierowania rowerami.

03.07.2019 r. SITNIK,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, oferował na portalu internetowym wynajęcie domku letniskowego w m. Łeba. Po wpłaceniu zaliczki na podany rachunek bankowy zerwał kontakt oraz nie zwrócił wpłaconej kwoty pieniędzy.

30.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, bez upoważnienia, w nieustalony sposób wpłynął na przetwarzanie danych informatycznych w wyniku czego dokonał dziewięciu różnych transakcji kartą płatniczą na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w busie z podłogi lub siedzenia pasażera, dokonał przywłaszczenia portfela wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.07.2019 r. DOBRYŃ DUŻY,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem 31-letniego gm. Zalesie, będącego w okresie sądowego zakazu kierowania rowerami.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama