Reklama

Kodeń: Jarzębina w Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich

Od 5 lipca do 15 września 2019 roku trwa Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej. Organizatorami turnieju jest Katolickie Radio Podlasie, Fundacja Polskie Centrum Radiowe i Wójt Gminy Garwolin. Patronat nad wydarzeniem objęła Maria Koc, Wicemarszałek Senatu RP. Sponsorami nagród w Turnieju KGW są: Grupa Arche, Siedlecka Manufaktura Kawy oraz Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe.

Zespół Śpiewaczy Jarzębina z Zabłocia gmina Kodeń, bierze udział w tym turnieju.

Turniej KGW polega na prezentacji zgłoszonych KGW, Zespołów i Stowarzyszeń z terenu 13 powiatów Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej na portalu internetowym podlasie24.pl w zakładce Nasze Klimaty, oraz na antenie Katolickiego Radia Podlasie w formie wywiadu z członkami zgłoszonych KGW podczas audycji o godzinie 14.10 od poniedziałku do piątku. W trakcie trwania turnieju nagrano również krótki film promocyjny, ukazujący działalność KGW (zespołu, stowarzyszenia) w środowisku lokalnym.

Spośród prezentowanych KGW (zespołów, stowarzyszeń) internauci wybiorą najlepszych.
Pierwszy etap głosowania, w którym zostanie wyłonionych 10 najlepszych KGW potrwa od 31 sierpnia do 6 września 2019 r. Natomiast etap drugi, kiedy to głosujący zadecydują o pierwszych trzech miejscach Turnieju potrwa od 7 września do12 września 2019 r. Zachęcamy do zainteresowania się Turniejem i do głosowania.

materiał: Zespół Jarzębina
tekst: Jadwiga Oleszczuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Swory: Konkurs o Srebrny Klucz Wiolinowy (galeria)

Utalentowanych dzieci nigdy dość. 26 uczniów z pięciu gmin powiatu bialskiego zdecydowało się uczestniczyć 7 grudnia w 7. edycji konkursu wokalnego o „Srebrny klucz wiolinowy”, imprezy konsekwentnie organizowanej przez bialski GOK. Daje ona młodym na sprawdzenie oczekiwań z możliwościami.

Czytaj więcej »

Reklama