Reklama

Swory: II Potupajka pod chmurką (galeria)

28 lipca Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność”, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Sworach zaprosili na II “Potupajkę pod chmurką”. Impreza odbyła się na placu przed Klubem Kultury w Sworach. 

Goście, którzy zdecydowali się uczestniczyć w imprezie nie mogli narzekać na nudę. Wśród atrakcji znalazło się zarówno coś dla ciała jak i ducha. Dużą dawkę humoru dostarczył występ „Kabaretu na jednej nodze” w wykonaniu uczestników projektu „Bezpieczne lato pod okiem Melpomeny”. Popisami tanecznymi wykazały się zespoły taneczne Figiel, Macierzanka oraz  „Gminne Słowiki”. Popis dały też Zumbowe dziewczyny. Nie zabrakło oczywiście również występów muzycznych. Zagrali: Wiktoria Szczepanowska, „Kalina” i zespół „A JAK” oraz Kapela spod Lublina. Muzyczną zabawę uwieńczyła potupajka z zespołem No Problem.

Dla dzieci czekały konkursy i zabawy z nagrodami oraz animacje taneczne. To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje które czekały na uczestników zabawy. Dużym zainteresowanie cieszyły się też stoiska jarmarczne: „Pusta czy pełna”, „Sokole oko”, „Koło fortuny”, „Cyganka”, Sklepik pod chmurką. Na głodnych czekało mnóstwo smakołyków, wśród nich kiełbaski z ogniska, lody, popcorn, wata cukrowa oraz gofry.

materiał: gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Swory: Dariusz Makarewicz żołnierz Legionu XXI Rapax

Ogromne zamiłowanie do historii sprawiło, że prawnik ze Swór zdecydował się pisać pracę doktorską dotyczącą przeszłości. Jest też członkiem elitarnej grupy rekonstrukcyjnej, nawiązującej do imperialnego legionu rzymskiego. W tej roli pokazuje się często w szkołach powiatu bialskiego.

Czytaj więcej »

Swory: Konkurs o Srebrny Klucz Wiolinowy (galeria)

Utalentowanych dzieci nigdy dość. 26 uczniów z pięciu gmin powiatu bialskiego zdecydowało się uczestniczyć 7 grudnia w 7. edycji konkursu wokalnego o „Srebrny klucz wiolinowy”, imprezy konsekwentnie organizowanej przez bialski GOK. Daje ona młodym na sprawdzenie oczekiwań z możliwościami.

Czytaj więcej »

Reklama