Reklama

Swory: II Potupajka pod chmurką (galeria)

28 lipca Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność”, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Sworach zaprosili na II “Potupajkę pod chmurką”. Impreza odbyła się na placu przed Klubem Kultury w Sworach. 

Goście, którzy zdecydowali się uczestniczyć w imprezie nie mogli narzekać na nudę. Wśród atrakcji znalazło się zarówno coś dla ciała jak i ducha. Dużą dawkę humoru dostarczył występ „Kabaretu na jednej nodze” w wykonaniu uczestników projektu „Bezpieczne lato pod okiem Melpomeny”. Popisami tanecznymi wykazały się zespoły taneczne Figiel, Macierzanka oraz  „Gminne Słowiki”. Popis dały też Zumbowe dziewczyny. Nie zabrakło oczywiście również występów muzycznych. Zagrali: Wiktoria Szczepanowska, „Kalina” i zespół „A JAK” oraz Kapela spod Lublina. Muzyczną zabawę uwieńczyła potupajka z zespołem No Problem.

Dla dzieci czekały konkursy i zabawy z nagrodami oraz animacje taneczne. To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje które czekały na uczestników zabawy. Dużym zainteresowanie cieszyły się też stoiska jarmarczne: „Pusta czy pełna”, „Sokole oko”, „Koło fortuny”, „Cyganka”, Sklepik pod chmurką. Na głodnych czekało mnóstwo smakołyków, wśród nich kiełbaski z ogniska, lody, popcorn, wata cukrowa oraz gofry.

materiał: gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama