Reklama

Kryminałki: Sporo skradzionych portfeli, torebek i pieniędzy

Biała Podlaska: Uszkodzony Jaguar przy Okopowej. // Biała Podlaska: Kradzież portfela z plecaka na przystanku przy Łomaskiej. // Solinki: Kradzież saszetki z pieniędzmi i dokumentami z niezabezpieczonego ciągnika. // Wólka Plebańska: Pozostawiona bez nadzoru torebka łupem złodzieja. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet ubranek dziecięcych. // Międzyrzec Podlaski: 41 letni kierowca “wydmuchał” 1,4 promila alkoholu.

29.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Nieznany sprawca umyślnie uszkodził powłokę lakierniczą karoserii samochodu osobowego marki Jaguar, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

25.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Nieznany sprawca na przystanku autobusowym, z plecaka pokrzywdzonego dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.07.2019 r. SOLINKI,
Nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego, z niezabezpieczonego traktora dokonał kradzieży saszetki z pieniędzmi oraz dokumentami, na szkodę mieszkańca gm. Leśna Podlaska.

28.07.2019 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Nieznany sprawca, z pozostawionej bez nadzoru torebki dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP w Białej Podlaskiej.

03.06.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego oferował sprzedaż ubranek dziecięcych oraz przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy, po czym nie przesłał pokrzywdzonej zamówionego towaru, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

29.07.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Kradzież w hotelowym pokoju w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Bezprawnie uzyskany dostęp do konta społecznościowego po przełamaniu zabezpieczeń i haseł. // Komarno: Włamanie do pomieszczenia gospodarczego. // Piszczac: 51 letni rowerzysta z 2 promilami alkoholu i sądowym zakazem prowadzenia jednośladów. // Dobryń Kolonia: Wyrąb i kradzież 17 sosen z terenu działki leśnej. // Międzyrzec Podlaski: Z pokoju hotelowego dokonano kradzieży pieniędzy na szkodę obywatela Ukrainy. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu zabytkowej monety poprzez internet.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież z włamaniem

Zarzuty usłyszał 56-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie i kradzież metalowych elementów pieca. Wartość strat oszacowana została na 5 tys. zł. Policjanci odzyskali również wszystkie skradzione przedmioty. 56-latek przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama