Reklama

Ostrzeżenie meteorologiczne: Uwaga! Burze z gradem w regionie

IMGW-PIB  prognozuje dziś (29 lipca) wystąpienie na obszarze powiatu bialskiego silnych burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo prognozy wynosi 90%. Zalecamy zachować szczególną ostrożność, nie chować się pod drzewami i nie zostawiać w ich pobliżu samochodów. Jeśli to możliwe w czasie burz lepiej zostać w domu. 

 

materiał: ważne / powiat bialski
grafika: pixabay.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Ważne! Ostrzeżenie przed nieuczciwymi domokrążcami

Powiatowy Rzecznik Konsumentów otrzymuje sygnały od mieszkańców, iż po terenie naszego powiatu jeżdżą firmy, które prowadzą działalność gospodarczą w postaci sprzedaży produktów urządzeń gospodarstwa domowego. Przedstawiciele firm pojawiają się w domach konsumentów, gdzie dokonują pokazu towarów, po uprzednio przeprowadzonym wywiadzie środowiskowym, czego konsument potrzebuje. Sprzedawcy mogą w bardzo przekonując sposób namawiać do zakupu, np. poprzez dawanie różnych prezentów czy udzielając pomocy finansowej, która rzekomo ma pomóc konsumentowi w spłacie zakupu. 

Czytaj więcej »

Ważne: Uwaga na gęstą mgłę!

IMGW-PIB  prognozuje dziś w nocy od godz 22:00 do jutra do godz. 9:00 rano (7/8 listopada) gęste mgły w naszym regionie, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami poniżej 200 m. Zalecamy zachować szczególną ostrożność na drogach.

Czytaj więcej »

Reklama