Reklama

Sport: IV Powiatowy Turniej Piłki Błotnej w Tucznej (film) (galeria)

23 czerwca odbył się IV Powiatowy Turniej Piłki Błotnej w Tucznej. Miłośnicy “brudnego” sportu mogli poczuć się jak we własnym żywiole.

W tegorocznej edycji wzięły udział trzy drużyny:  Dziki Tadzika, RFE Tuczna oraz reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Zacięta walka drużyn trwała do ostatniego gwizdka, błoto lało się dosłownie ze wszystkich stron.

Dla publiczności przygotowane były również dodatkowe atrakcje. Wśród nich kino sferyczne, mała gastronomia oraz dmuchańce dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia byli: wójt gminy Tuczna, Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Tucznej. Patronat honorowy nad imprezą sprawował starosta bialski Mariusz Filipiuk

 

materiał: gmina Tuczna / sport
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Rzeczyca: Krzna nie dała rady w Jabłoniu!

Dzisiejsza niedziela to kolejne mecze Pucharu Polski. Niezbyt pozytywne wieści napływają do nas z klubu Krzna Rzeczyca. 11 sierpnia w Jabłoniu międzyrzecki klub musiał uznać wyższość piłkarzy miejscowej Olimpii. Wynik meczy 1 do 0 dla Jabłonia. Już 11 sierpnia Krzna Rzeczyca pojedzie do Jabłonia powalczyć o wygraną z tamtejszą Olimpią. Piłkarze Lutni pojadą natomiast do Terespola, zmierzą się z Granicą Terespol!

Czytaj więcej »

Reklama