Reklama

Łomazy: Ostatnia niedziela świętem całej gminy (film) (galeria)

14 lipca w ciepłej atmosferze na stadionie w Łomazach odbyły się Dni Łomaz. Uroczystość rozpoczęła niezastąpiona Orkiestra Dęta OSP w Łomazach, po której oficjalnie imprezę otworzył Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski wraz z Dyrektorem Delegatury w Białej Podlaskiej Małgorzatą Bogusz. Wśród gości zaproszonych byli: Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Wójt Gminy Kodeń Jerzy Troć, Wójt Gminy Wisznice Piotr Dragan, Radny Powiatu Bialskiego Paweł Stefaniuk, Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Wiński.

Po oficjalnym otwarciu ze sceny popłynęła muzyka różnych stylów. Wakacyjną piosenkę zaprezentowały dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach: Julia Filipiuk, Dorota Gicewicz, Michał Kowalewski oraz solistka Amelia Wołosowicz. Z programem kabaretowo – biesiadnym wystąpiła Kapela z Naszego Miasteczka, bawiąc zebranych żartem i piosenką. Następnie o mocniejsze brzmienia zadbał zespół TENTATIVE z Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach, a światowe przeboje muzyki rozrywkowej zaprezentował L.A. PROJECT z Adrianem Litewką na czele. Blok muzyki Disco Polo rozpoczął wokalista MACHO, a zaraz po Nim na scenie pojawił się zespół SHANTEL. Gwiazdą wieczoru były BRATHANKI. Ich największe przeboje rozgrzały publiczność, która po koncercie bawiła się przy muzyce dyskotekowej. Organizatorami Dni Łomaz byli: Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach


materiał: GOK Łomazy
tekst: GOK Łomazy
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Już 15 grudnia Święto Kina w Cinema3D! (zaproszenie)

W tym roku Święta przychodzą szybciej… bo już 15 grudnia! Tego dnia bowiem swoje coroczne obchody zaplanowały kina w całej Polsce! W sieci Cinema3D bilety na wszystkie niedzielne seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką! Ponadto sieć Cinema3D przygotowała dla fanów „Gwiezdnych wojen” wyjątkową niespodziankę – w niedzielę przed każdym seansem filmowym dla dorosłych będzie emitowany ekskluzywny materiał pokazujący kulisy pracy nad poszczególnymi częściami sagi.

Czytaj więcej »

Pomysłowe dęciaki z Łomaz (galeria)

O sile tkwiącej w orkiestrach dętych przekonywała niegdyś Halina Kunicka. Słowa jej przeboju sprzed lat nie straciły wymowy, a dowodem choćby postępy orkiestry dętej OSP z Łomaz. Grają razem od 31 lat i nie zamierzają przerywać dobrej passy. Trudno nie wyrazić im uznania za konsekwencję i upór.

Czytaj więcej »

Reklama