Reklama

Kryminałki: 28 latek podejrzany o włamanie i kradzież

Międzyrzec Podlaski: 28 latek włamał się do mieszkania i skradł 3.000 zł. // Koszoły: Mieszkanka oszukana przez sklep internetowy podczas zakupu basenu stelażowego wraz z osprzętem. // Biała Podlaska: 22 latek uderzył pięścią w twarz mieszkańca miasta. Poszkodowany trafił do szpitala. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu toaletki poprzez internet. // Międzyrzec Podlaski: 38 letni kierowca z Trzebieszowa “wydmuchał” 1,4 promila alkoholu.

19.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
28-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego podejrzany jest o włamanie do pomieszczenia mieszkalnego, i kradzież pieniędzy w kwocie 3.000 zł. na szkodę mieszkańca miasta. Zatrzymany 28-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

27.06.2019 r. KOSZOŁY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż basenu stelażowego wraz z osprzętem. Pomimo iż przyjął od pokrzywdzonej zapłatę, nie wywiązał się z warunków zawartej umowy i nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

20.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
22-latek (bez stałego miejsca zameldowania), poprzez uderzenie pięścią w twarz spowodował u mieszkańca Białej Podlaskiej obrażenia ciała, w związku z którymi pokrzywdzony został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca zaoferował na portalu społecznościowym sprzedaż toaletki i przyjał na wskazany rachunek bankowy zapłatę po czym nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego przedmiotu oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, pl. Jana Pawła II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW, 38-letniego mieszkańca gm. Trzebieszów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama