Reklama

Kryminałki: 28 latek podejrzany o włamanie i kradzież

Międzyrzec Podlaski: 28 latek włamał się do mieszkania i skradł 3.000 zł. // Koszoły: Mieszkanka oszukana przez sklep internetowy podczas zakupu basenu stelażowego wraz z osprzętem. // Biała Podlaska: 22 latek uderzył pięścią w twarz mieszkańca miasta. Poszkodowany trafił do szpitala. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu toaletki poprzez internet. // Międzyrzec Podlaski: 38 letni kierowca z Trzebieszowa “wydmuchał” 1,4 promila alkoholu.

19.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
28-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego podejrzany jest o włamanie do pomieszczenia mieszkalnego, i kradzież pieniędzy w kwocie 3.000 zł. na szkodę mieszkańca miasta. Zatrzymany 28-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

27.06.2019 r. KOSZOŁY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż basenu stelażowego wraz z osprzętem. Pomimo iż przyjął od pokrzywdzonej zapłatę, nie wywiązał się z warunków zawartej umowy i nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

20.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
22-latek (bez stałego miejsca zameldowania), poprzez uderzenie pięścią w twarz spowodował u mieszkańca Białej Podlaskiej obrażenia ciała, w związku z którymi pokrzywdzony został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca zaoferował na portalu społecznościowym sprzedaż toaletki i przyjał na wskazany rachunek bankowy zapłatę po czym nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego przedmiotu oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, pl. Jana Pawła II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW, 38-letniego mieszkańca gm. Trzebieszów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Areszt dla 37-latka

Bialscy policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem, do których doszło na terenie powiatu bialskiego i łosickiego. Mężczyzna usłyszał 10 zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy-tymczasowy areszt. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Kradzież w hotelowym pokoju w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Bezprawnie uzyskany dostęp do konta społecznościowego po przełamaniu zabezpieczeń i haseł. // Komarno: Włamanie do pomieszczenia gospodarczego. // Piszczac: 51 letni rowerzysta z 2 promilami alkoholu i sądowym zakazem prowadzenia jednośladów. // Dobryń Kolonia: Wyrąb i kradzież 17 sosen z terenu działki leśnej. // Międzyrzec Podlaski: Z pokoju hotelowego dokonano kradzieży pieniędzy na szkodę obywatela Ukrainy. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu zabytkowej monety poprzez internet.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież z włamaniem

Zarzuty usłyszał 56-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie i kradzież metalowych elementów pieca. Wartość strat oszacowana została na 5 tys. zł. Policjanci odzyskali również wszystkie skradzione przedmioty. 56-latek przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama