Reklama

Kryminałki: 28 latek podejrzany o włamanie i kradzież

Międzyrzec Podlaski: 28 latek włamał się do mieszkania i skradł 3.000 zł. // Koszoły: Mieszkanka oszukana przez sklep internetowy podczas zakupu basenu stelażowego wraz z osprzętem. // Biała Podlaska: 22 latek uderzył pięścią w twarz mieszkańca miasta. Poszkodowany trafił do szpitala. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu toaletki poprzez internet. // Międzyrzec Podlaski: 38 letni kierowca z Trzebieszowa „wydmuchał” 1,4 promila alkoholu.

19.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
28-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego podejrzany jest o włamanie do pomieszczenia mieszkalnego, i kradzież pieniędzy w kwocie 3.000 zł. na szkodę mieszkańca miasta. Zatrzymany 28-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

27.06.2019 r. KOSZOŁY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż basenu stelażowego wraz z osprzętem. Pomimo iż przyjął od pokrzywdzonej zapłatę, nie wywiązał się z warunków zawartej umowy i nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

20.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
22-latek (bez stałego miejsca zameldowania), poprzez uderzenie pięścią w twarz spowodował u mieszkańca Białej Podlaskiej obrażenia ciała, w związku z którymi pokrzywdzony został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca zaoferował na portalu społecznościowym sprzedaż toaletki i przyjał na wskazany rachunek bankowy zapłatę po czym nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego przedmiotu oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, pl. Jana Pawła II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW, 38-letniego mieszkańca gm. Trzebieszów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Próba oszustwa na podstawie maila z nakazem zapłaty! Uważajmy!

Kostomłoty: Włamania do garaży. Kradzież benzyny, akumulatora, lewarka i klucza do kół. // Biała Podlaska: Wykorzystane dane firmy a na ich podstawie zawarte dwie umowy telekomunikacyjne. // Biała Podlaska: Próba oszustwa za pomocą internetu. Poszkodowany otrzymał maila wzywającego do uregulowania należności a następnie nastąpiła próba dokonania płatności przy użyciu numeru karty bankowej. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez nieuczciwego sprzedawcę poprzez internet. Zapłaciła za fotelik samochodowy który do dziś nie dotarł do kupującej. // Ogrodniki: 69 letni kierowca z 2,5 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zhakowane telefony komórkowe. Kradzież danych

Biała Podlaska: Zhakowane telefony komórkowe. Włamanie na konto społecznościowe. Ingerencja w dane prywatne. // Terespol: Zdewastowany samochód. Sprawca naniósł na lakier zieloną farbę. // Janów Podlaski: Zatrzymany w ruchu drogowym kierowca z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego portfela. // Biała Podlaska: Ustalona i zlikwidowana melina z rozrobionym alkoholem w mieszkaniu 54 latki. // Biała Podlaska: Atak nieznanego mężczyzny. Prysnął gazem łzawiącym w twarz kobiety i skradł torebkę. // Tuliłów: 28 letni kierowca prowadził samochód ciężarowy w stanie nietrzeźwości. // Biała Podlaska: 23 letni kierowca z 1,2 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież jednośladów

Za kradzież rowerów odpowie 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło na początku ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej, a wartość strat oszacowana została na kwotę 900 zł. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia. Mężczyzna zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał również 31-letni paser. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama