Reklama

Spotkania Filmowe w Kinie Merkury – sierpień i wrzesień (zaproszenie)

Kino Merkury zaprasza w każdy czwartek o 20:15 na Spotkania Filmowe. Prowadzi je dr Piotr Zdunkiewicz, absolwent Akademii Filmowej przy Filmotece Narodowej w Warszawie. Bilety w cenie 14 zł!! W najbliższym czasie w ramach Spotkań Filmowych zobaczymy: (01.08) Królowa Kier; (08.08) Midsommar. W biały dzień; (15.08) Ja teraz kłamię; (22.08) W deszczowy dzień w Nowym Yorku; (29.08) I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże; (05.09) Yesterday; (12.09) Gdzie jest Bernadette?; (19.09) Diego; (26.09) Pavarotti. Zapraszamy do Kina Merkury!! Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl.

 

 

materiał: Kino Merkury w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Maraton Halloween w Kinie Merkury!

Kino Merkury w Białej Podlaskiej zaprasza na “Maraton Halloween”. 31 października od godz. 22:15. Czekają dwa filmy grozy – Złe miejsce oraz Dziewczyna z trzeciego piętra. Cena karnetu 24 zł. Do każdego zakupionego zestawu z Coca Colą z nalewaka, dolewka gratis!

Czytaj więcej »

Caritas: Niepełnosprawni też mają pasje!

„niepełnoSPRAWNI i pasje” – to hasło VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych, imprezy organizowanej przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Białej Podlaskiej. Od lat aktywizuje ona i rozwija zainteresowania osób z niepełnosprawnościami związane z grą aktorską. Jakie filmy przygotowano? – tego dowiemy się 24 października 2019r. o godz. 10:00 w sali Kina Merkury przy ul. Brzeskiej 43 w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej »

Premiera w Kinie Merkury: Joker! (zaproszenie)

Opis filmu Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście

Czytaj więcej »

Reklama