Reklama

Sport: Memoriał im. Stanisława Dudki w Wisznicach (zaproszenie)

Gmina Wisznice Polecamy Sport
Wisznice Mapa

Wójt Gminy Wisznice i Zarząd GLKS-T „TYTAN” Wisznice zapraszają na memoriał im. Stanisława Dudki, który odbędzie się 10 sierpnia (sobota) o godz. 9:30 na stadionie w Wisznicach.

Program memoriału:

9:30 uroczyste otwarcie, złożenie kwiatów i zapalenie znicza przez delegacje UG i Klubu na grobie Stanisława Dudko. Rejestracja drużyn piłkarskich.

10:00 początek rozgrywek.

Turniej piłki nożnej w czterech kategoriach:
a) 2006/2007 i młodsi
b) 2008/2009 i młodsi
c) Oldboje

Nagrody rozdane będą w każdej kategorii wiekowej: puchar za I miejsce, statuetki dla – najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, król strzelców, medal okolicznościowy dla każdego uczestnika.

Po turnieju zaplanowany jest grill i poczęstunek dla wszystkich.

 ZGŁOSZENIA pod nr tel. 694 419 233

materiał: gmina Wisznice / sport
info / zdjęcie: GLKS-T „TYTAN”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: „Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Reklama