Reklama

Konstantynów: Nabór do projektu „Wesołe Krasnoludki – Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie szansą na powrót rodziców do pracy”

Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie  “Wesołe Krasnoludki” w partnerstwie z Gminą Konstantynów zaprasza do udziału w projekcie „Wesołe Krasnoludki – Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie  szansą na powrót rodziców do pracy”. Projekt jest realizowany w ramach dz. 9.4 Godzenie życia zawodowego i prywatnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu osoby biorące udział w projekcie otrzymają bezpłatną opiekę żłobkową dla dzieci do lat 3, do 31.01.2021 r.

W projekcie mogą wziąć udział rodzice i opiekunki dzieci do lat 3 z terenu powiatu bialskiego, w tym w szczególności:
•    osoby bezrobotne i bierne zawodowo
•    osoby mające na wychowaniu co najmniej trójkę dzieci
•    osoby samotnie wychowujące dziecko/dzieci
•    osoby posiadające krótki staż pracy (6 m-cy i poniżej)
•    osoby osiągające niski dochód

Dokumenty rekrutacyjne: Regulamin rekrutacji i Formularz zgłoszeniowy dostępne są w biurze projektu, w siedzibie Partnera – Urząd Gminy Konstantynów (ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 2, 21-543 Konstantynów) na stronie www.facebook.com/zlobekwesolekrasnoludki oraz pod poniższymi linkami:

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres biura projektu:
Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie “Wesołe Krasnoludki”
ul. Spokojna 2, 21-543 Konstantynów

Biuro projektu czynne jest od poniedziałku do soboty, w godz. 8.00-16.30 (lub indywidualnie ustalonym terminie – po wcześniejszym kontakcie tel.: 508590351)

W razie potrzeby przedszkole zapewnia ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami, w tym m.in.: możliwości skorzystania z usług tłumacz języka migowego, pętli indukcyjnej, asystenta osoby niepełnosprawnej, pętli indukcyjnej.  Biuro projektu dostosowane jest to potrzeb osób z niepełnosprawnościami: szerokość drzwi – 90cm , lokal mieści się na parterze – nie posiada schodów.

TERMIN NABORU DO 23.08.2019 roku


materiał: gmina Konstantynów
tekst / grafika: UG w Konstantynowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 1 mln 856 tys złotych pracuje w wakacje w bialskiej oświacie (film) (galeria)

W dniu dzisiejszym, prezydent Michał Litwiniuk wspólnie z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Stanisławem Romanowskim i pracownikami merytorycznymi Urzędu Miasta, odwiedzili szkoły i przedszkole na terenie miasta Biała Podlaska. W placówkach oświatowych trwają obecnie największe z zaplanowanych na ten rok remontów i inwestycji. W sumie 1 mln 656 tys 600 zł Rada Miasta przeznaczyła na inwestycje w bialskim szkolnictwie, dodatkowe 200 tys zł przeznaczono na bieżące remonty.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Przedszkolaki nie poznają swojego przedszkola (galeria)

Już widać, przynajmniej od strony północnej, jak wyglądać będzie nowa elewacja Przedszkola Samorządowego nr 11 przy ul. Sidorskiej 20 w Białej Podlaskiej. To najważniejszy remont jaki przechodzi obecnie budynek od chwili swojego powstania i oddania do użytku w roku 1979. Nowa elewacja na ułożone docieplenie, remont podmurówki i piwnic wartości ok. 235 tys zł wykonuje bialska firma JB Multimedia Jerzego Bieleckiego.

Czytaj więcej »

Reklama