Reklama

Konstantynów: Nabór do projektu „Wesołe Krasnoludki – Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie szansą na powrót rodziców do pracy”

Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie  “Wesołe Krasnoludki” w partnerstwie z Gminą Konstantynów zaprasza do udziału w projekcie „Wesołe Krasnoludki – Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie  szansą na powrót rodziców do pracy”. Projekt jest realizowany w ramach dz. 9.4 Godzenie życia zawodowego i prywatnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu osoby biorące udział w projekcie otrzymają bezpłatną opiekę żłobkową dla dzieci do lat 3, do 31.01.2021 r.

W projekcie mogą wziąć udział rodzice i opiekunki dzieci do lat 3 z terenu powiatu bialskiego, w tym w szczególności:
•    osoby bezrobotne i bierne zawodowo
•    osoby mające na wychowaniu co najmniej trójkę dzieci
•    osoby samotnie wychowujące dziecko/dzieci
•    osoby posiadające krótki staż pracy (6 m-cy i poniżej)
•    osoby osiągające niski dochód

Dokumenty rekrutacyjne: Regulamin rekrutacji i Formularz zgłoszeniowy dostępne są w biurze projektu, w siedzibie Partnera – Urząd Gminy Konstantynów (ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 2, 21-543 Konstantynów) na stronie www.facebook.com/zlobekwesolekrasnoludki oraz pod poniższymi linkami:

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres biura projektu:
Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie “Wesołe Krasnoludki”
ul. Spokojna 2, 21-543 Konstantynów

Biuro projektu czynne jest od poniedziałku do soboty, w godz. 8.00-16.30 (lub indywidualnie ustalonym terminie – po wcześniejszym kontakcie tel.: 508590351)

W razie potrzeby przedszkole zapewnia ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami, w tym m.in.: możliwości skorzystania z usług tłumacz języka migowego, pętli indukcyjnej, asystenta osoby niepełnosprawnej, pętli indukcyjnej.  Biuro projektu dostosowane jest to potrzeb osób z niepełnosprawnościami: szerokość drzwi – 90cm , lokal mieści się na parterze – nie posiada schodów.

TERMIN NABORU DO 23.08.2019 roku


materiał: gmina Konstantynów
tekst / grafika: UG w Konstantynowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Odbudowując utraconą więź z naturą

Tym razem, to najmłodsi zdominowali debatę na Widoku! O naturalnym, dziecięcym pragnieniu odkrywania przyrody i otaczającego nas świata rozmawiali zaproszeni goście – Cecylia Malik, Tomasz Samojlik i Adam Wajrak. Wspólnie z dziećmi dyskutowaliśmy o utraconej więzi z naturą, którą musimy wspólnie odbudować. Jednym z proponowanych sposobów były książki i komiksy naszych prelegentów, które są dedykowane najmłodszym odbiorcom. Publikacje te uczą i pokazują w ciekawy sposób, jak poprzez zabawę dzieci mogą poczuć głęboką relację z przyrodą.

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Mikołajki w ZSCKR

W tym roku Święty Mikołaj do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej zawitał dwukrotnie. Pierwszy raz w czwartek, 5 grudnia kiedy szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Leśnej Podlaskiej.

Czytaj więcej »

Reklama