Reklama

Święto Policji w Bialskim Garnizonie (film)

12 lipca na placu przed Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej odbyły się miejskie obchody Święta Policji w Garnizonie Bialskim.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, przedstawiciele władz samorządowych na czele z prezydentem miasta Biała Podlaska Michałem Litwiniukiem, starostą bialskim Mariuszem Filipiukiem, przedstawicielami władz wojewódzkich, samorządowych, służb mundurowych i instytucji współpracujących z Policją, oraz członkowie rodzin wyróżnionych policjantów.

– Jestem dumny, że w tym miejscu mogę uczestniczyć w wolnej, niepodległej, demokratycznej Polsce, że możemy ten setny jubileusz wspólnie świętować. Policja polska bardzo ewoluowały, dzisiaj ja oceniam Policję bialską, jako nowoczesną, która faktycznie służy społeczeństwu a ja jako komendant dbam o to, żeby policjanci ten artykuł pierwszy Ustawy o Policji, czyli służba dla społeczeństwa, realizowali z pełną determinacją i i pełnym zaangażowaniem – mówi mł. insp. Grzegorz Pietrusik, Komendant Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

– Stulecie możemy świętować poprzez swoje wyniki, poprzez to, że cieszymy się jako formacja najwyższym zaufaniem społecznym, to jest dla nas bardzo ważne, to uspołecznianie  działań Policji, żebyśmy wychodzili naprzeciw oczekiwaniom ludzi, aby każdy policjant rozumiał znaczenie słowa służba – mówi Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc.

materiał: Biała Podlaska miasto
film: Małgorzata Mieńko / Tomasz Łukaszuk
zdjęcie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Debata o bezpieczeństwie w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Janów Podlaski na debatę społeczną pt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 30 grudnia o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim. 

Czytaj więcej »

Już 15 grudnia Święto Kina w Cinema3D! (zaproszenie)

W tym roku Święta przychodzą szybciej… bo już 15 grudnia! Tego dnia bowiem swoje coroczne obchody zaplanowały kina w całej Polsce! W sieci Cinema3D bilety na wszystkie niedzielne seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką! Ponadto sieć Cinema3D przygotowała dla fanów „Gwiezdnych wojen” wyjątkową niespodziankę – w niedzielę przed każdym seansem filmowym dla dorosłych będzie emitowany ekskluzywny materiał pokazujący kulisy pracy nad poszczególnymi częściami sagi.

Czytaj więcej »

Reklama