Reklama

Sport: Memoriał im. M. Kaprysia i K. Dawidziuka w Piszczacu (zaproszenie)

Gmina Piszczac Polecamy Sport
Piszczac Mapa

Gmina Piszczac, Powiat Bialski oraz Lutnia Piszczac serdecznie zapraszają na Memoriał im. M. Kaprysia i K. Dawidziuka w piłkę nożną, który odbędzie się 28 lipca (niedziela) o godz. 14:00 na stadionie Lutni w Piszczacu. 

Zagrają: AP Top 54, Włodawianka, Ruch II Brześć oraz Lutnia Piszczac.


materiał: sport / gmina Piszczac
info / plakat: UG w Piszczacu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: „Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Reklama