Reklama

Potupajka pod chmurką (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Klub Kultury w Sworach Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej zaprasza na festyn pod nazwą “Potupajka pod chmurką”. Impreza zaplanowana na dzień 28 lipca 2019. Start godz 17:00. To już druga Potupajka w Sworach! W programie kabaret, występy zespołów tanecznych, prezentacje wokalne, konkursy i zabawy, stoiska jarmarczne, sklepik pod chmurką, Kapela Spod Lublina oraz potupajka z zespołem No Problem!


materiał: Biała Podlaska GOK
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Perkowice: Sukces podczas Konkursu Kulinarnego w Zamościu

Już po raz dziewiętnasty Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Polska Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urzędem Miejskim w Zamościu zorganizowali Wojewódzki Finał XIX Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, na najlepszy regionalny i lokalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i lokalną, który odbył się 3 sierpnia 2019 roku na placu przy Pałacu Zamoyskich w Zamościu.

Czytaj więcej »

Swory i Woskrzenice: Akcja lato z GOK-iem

Swoją wakacyjną przygodę z teatrem, 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Swór i Woskrzenic rozpoczęła w poniedziałek 15 lipca. Tego dnia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Bezpieczne lato pod okiem Melpomeny”. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność” i Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej, a dofinansowany został ze środków Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Swory: II Potupajka pod chmurką (galeria)

28 lipca Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność”, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Sworach zaprosili na II “Potupajkę pod chmurką”. Impreza odbyła się na placu przed Klubem Kultury w Sworach. 

Czytaj więcej »

Reklama