Reklama

“W głębinach oceanów”. Festyn rekreacyjno – sportowy na Orzeszku (zaproszenie)

Biała Podlaska Polecamy
Plac Orzeszek, ul. Orzechowa 34 Mapa

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają na na festyn rekreacyjno – sportowo pt. “W głębinach oceanów”, który odbędzie się 28 lipca (niedziela) o godz. 15:00 na Placu Orzeszek (ul. Orzechowa 34). 

W programie: wodne eksperymenty, morskie zagadki, mega banie, tańce, występy wokalne, zawody sportowe, zawody sportowe, zajęcia plastyczne oraz poskramianie rekina.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

„Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na edukacyjne warsztaty pod hasłem „Odjazdowe zakończenie wakacji”, które odbędą się 29.08.2019 r. o godzinie 16.00. Wielu atrakcjom czekającym na uczestników wydarzenia będzie towarzyszył motoryzacyjny klimat.

Czytaj więcej »

Terespol: Jarmark Rękodzielniczy (film)(galeria)

W niedzielę 11 sierpnia odbył się w parku miejskim Jarmark Rękodzielniczy, w którym wzięło udział wielu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników z naszego regionu oraz z Białorusi. Każdy mógł wziąć udział w ciekawych warsztatach: kowalskich, tkackich, wikliniarskich czy też garncarskich dla najmłodszych przygotowano dmuchane zamki.

Czytaj więcej »

Piszczac: Festyn z przestrogą! Bawiła się Dobrynka! (galeria)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Terespolu uczestniczyli w Festynie Rodzinnym, który odbył się w minioną sobotę w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze przygotowali dla uczestników stoisko policyjne. Nie zabrakło również informacji na temat bezpiecznego wypoczynku w ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Czytaj więcej »

Reklama