Reklama

Praca: Krok do kariery z firmą edWood

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, lubisz przedmioty matematyczno – przyrodnicze, masz świetną pamięć oraz chcesz studiować i pracować jednocześnie firma EdWood zaprasza do dołączenia do programu “Krok do kariery z edWood. Firma oferuje opłacenie studiów niestacjonarnych oraz pracę i praktykę w okresie ich trwania. 

Zainteresowani współpracą proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń na adres: [email protected] .pl

 

materiał: praca
info / plakat: edWood

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

EdWood zatrudnia i płaci za Twoje studia!

EdWood Biała Podlaska zatrudni: kobiety i mężczyzn na produkcję i kierowcę wózka podnośkowego. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska. Nowy projekt EdWood nosi nazwę: “Zapłacimy za Twoje studia!” Jeśli masz zdolności matematyczno-fizyczne, świetną pamięć, chcesz studiować, pracować i zarabiać to skontaktuj się z nami. CV proszę przesyłać na adres: [email protected] bądź ul. Łomaska 86, 21-500 Biała Podlaska, tel. 83 342 36 06.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: UE-Japonia: studia Erasmus Mundus

Młodzi ludzie z Polski będą mogli starać się o przyjęcie na wspólne studia magisterskie, realizowane w partnerstwie z Japonią w ramach programu Erasmus Mundus. Polska jest krajem partnerskim dla programu w dziedzinie robotyki zaawansowanej. To pierwszy z tego rodzaju konkurs realizowany i sfinansowany wspólnie przez Komisję Europejską i japoński rząd.

Czytaj więcej »

Reklama